Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Pershendetje gjitheve

Shko poshtë

Pershendetje gjitheve

Mesazh nga xhensila prej Wed 3 Oct 2012 - 0:36

Ckemi une quhem xhensila jam 19 vjec ..dhe shpresoj tja kaloj mire me ju klm
avatar
xhensila
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 319
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2012
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : kercimi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Wed 3 Oct 2012 - 0:38

Mire se erdhe Xhensila, Kalofsh kendshem mes nesh

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga xhensila prej Wed 3 Oct 2012 - 0:38

flm per mikpritjen
avatar
xhensila
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 319
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2012
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : kercimi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga Emona prej Wed 3 Oct 2012 - 0:43

Xhensila ,mire se vjen...Klm mesin tone.))


Edituar për herë të fundit nga Emona në Wed 3 Oct 2012 - 0:56, edituar 1 herë gjithsej

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga xhensila prej Wed 3 Oct 2012 - 0:46

flm emona quhem xhensila ok gjithsesi ndoshta ke gabuar :d
avatar
xhensila
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 319
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2012
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : kercimi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga Emona prej Wed 3 Oct 2012 - 0:57

Sory paskam gabu per i shkronje Xhensila.. rose53

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga Darius prej Wed 3 Oct 2012 - 1:04

Mire se erdhe kalofsh bukur mes nesh Xhensila rose53
avatar
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga Ariel prej Wed 3 Oct 2012 - 1:55

Mire se erdhe Xhensila


[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga T_o_n_i prej Wed 3 Oct 2012 - 1:56

Mire se erdhe Xhensila LULE
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga WebMaster prej Wed 3 Oct 2012 - 5:06

Mire se erdhe Xhensila edhe argetim te kendshem ne mesin tone


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga Anakonda prej Wed 3 Oct 2012 - 17:20

Mirserdhe Xhensila klb ne mesin tone...
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga xhensila prej Thu 4 Oct 2012 - 6:02

flm te gjitheve per mikpritjen i.l.u
avatar
xhensila
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 319
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2012
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : kercimi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga Arian 123 prej Thu 4 Oct 2012 - 6:03

Mire se ke ardhe Xhensila,kalofsh mire me ne.
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga xhensila prej Thu 4 Oct 2012 - 6:05

mire se te gjeta arian flm per mikpritjen
avatar
xhensila
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 319
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2012
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : kercimi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga Shkembi prej Tue 30 Oct 2012 - 12:45

Mire se erdhe Xhensila,kalofsh bukur te Klea Love

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9407
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 38

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje gjitheve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi