Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Një Dedikim..

Faqja 17 e 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Shko poshtë

Një Dedikim..

Mesazh nga alketa-fr prej Mon 20 Sep 2010 - 6:58

First topic message reminder :

kopjen tem ki me kerku, po von ka me tu kujtu, origjinalen e pate, po zdite me e dashuru.....
avatar
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Burrelsja prej Mon 20 May 2013 - 21:23

TE THASH ZEMER QE TE DUA E TE DOJA ME TVERTET TE THASH SHPIRT QE VUAJ PER TY E VUJA ME TVERTET PO TI JO SME KE BESUAR E SMA MERR MENDJA SE DO BESOSH...DO SHKRUAJ PER TY E FMIJEVE TMI DO TU TREGOJ SE DIKUR PATA NJE HISTORI SHUM TBUKUR DASHURIE E NJE DJAL E DESHA ME NAIVITETIN E NJE FEMIJE NDERSA AI JO SME KA DASHUR E SMA MERR M,ENDJA SE SERISH DO MDASHUROJ...DO JET TEPER VON KUR AI DASHURIN TIME TA KUPTOJ

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Smogxhije

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster prej Thu 11 Jul 2013 - 6:51

[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Anakonda prej Sat 13 Jul 2013 - 5:46

erdh nata perseri
un nuk jam e lumtur sepse me mungon ti
vetem qaj nuk mundem me qesh
arsyja esht tradhetia
pse zemer kostumin e dhendrit mban vesh?
pse moj zemer ku iku ai premtim?
ku iku zemer se gjithnje do duash shpirtin tim?
ku iku zemer thuam nje fjal
prit mos ik tlutem per mua ki meshir
mos ik ssi mos tjesh askushi pa then as lamtumir
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster prej Thu 18 Jul 2013 - 7:33

Gjërat më të bukura duhet të luftosh për t'i pasur... dhe kur i ke, duhet të luftosh per t'i mbajtur..!


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Anakonda prej Thu 18 Jul 2013 - 19:44

Ti nuk erdhe

E prita pritjen në pritje
Pritje u bëra
Gjak i pritjes rrodhi nga damarët e vuajtjes sime
Pritje e lodhur u bë dashuria yte
E etur pritja për të të pritur
Ti nuk erdhe.

Vjen e shkon hëna me diellin në pritje.
Yjet luajnë valle pritjesh
Unë i gozhduar në pritje.
Lot i pritjes duke të pritur
Ti nuk erdhe.
E unë prapë pritje

Dhe ja vjen fundi i një pritjeje
E vdekur është edhe kjo pritje
E heshtur qarja në pritje
Pres një tjetër pritje
Ti nuk vjen
Unë i fundosur në pritje.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një Dedikim..

Mesazh nga e panjohura prej Sat 13 Jun 2015 - 1:53

Dëshira ime je TI...

E dij se kurrë nuk do të kem atë që unë dua...TY ....
E dij se kurrë nuk do të kem diçka tënden ... e vetmja gjë që më mbetet është ,që unë e ndjej,,praninë''tënde ... kjo është e gjitha që kam marrë nga Ti ... Më pëlqen ... sepse unë e di se të dua pafund ... dhe do të të dua përjetë ...
avatar
e panjohura
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 186
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/11/2011
Mosha Mosha : 40

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:05

Ki me lyp dikond si un 
po ski me gjet 
do kthehesh serish tek un 
por do jet shum von 
heshtja ime shum po flet
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh prej Wed 15 Jul 2015 - 17:03

Here qeshnim ,here lujshim.
Here grindeshim,si femije.
Ka qene kohe e shkuar.
Besoj me kurre sdo vije.

Por sonde une u ktheva.
Dhe ty te kerkova .
Kujtova kohen e vjeter.
Qe me ty kalova.

Me ler nje mesazh.
Kurdo qe te vish.
Do te gjej ne enderr.
E sigurt ta dish.
..........
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Anakonda prej Wed 15 Jul 2015 - 23:19

avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 17 e 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi