Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Shko poshtë

Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Xhan prej Sat 24 Nov 2012 - 2:00

un jom Xhan nga Qyteti me i bukur i botes Gjilani akulloree
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Sat 24 Nov 2012 - 3:57

Mire se ke ardhe Xhan
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Anakonda prej Sat 24 Nov 2012 - 4:15

Xhan shkruajti:un jom Xhan nga Qyteti me i bukur i botes Gjilani akulloree
pershendetje edhe mir se erdhe shpresoj tja kalosh sa me bukur ne mesin ton e dashur
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Xhan prej Sat 24 Nov 2012 - 4:20

Anakonda shkruajti:
Xhan shkruajti:un jom Xhan nga Qyteti me i bukur i botes Gjilani akulloree
pershendetje edhe mir se erdhe shpresoj tja kalosh sa me bukur ne mesin ton e dashur
[You must be registered and logged in to see this image.]

Flm shum e dashur shpresoj se dot kalojm bukur se bashku Anakona faccina_108
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Anakonda prej Sat 24 Nov 2012 - 4:23

Xhan shkruajti:
Anakonda shkruajti:
Xhan shkruajti:un jom Xhan nga Qyteti me i bukur i botes Gjilani akulloree
pershendetje edhe mir se erdhe shpresoj tja kalosh sa me bukur ne mesin ton e dashur
[You must be registered and logged in to see this image.]

Flm shum e dashur shpresoj se dot kalojm bukur se bashku Anakona faccina_108
normale qe po do ja kalojm....pasi gjilani me pelqen shum edhe ku i dihet ndoshta ndonje dite mund te takohemi edhe te pijm nje kafe si mike te mira Dhurt
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Labja prej Sat 24 Nov 2012 - 4:23

Mire se erdhe xhan
avatar
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Xhan prej Sat 24 Nov 2012 - 4:29

Labja shkruajti:Mire se erdhe xhan

Mir se te gjej Labja :[LoL]:
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Emona prej Sat 24 Nov 2012 - 6:32

Xhan,prap gjysmak na e le prezantimin moji?? hihihi :P (hjg)


Mire se ke ardhe..Klm shoqerin tone. i.l.uEmona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga WebMaster prej Sat 24 Nov 2012 - 6:47

Xhan mire se ke ardhur ne shoqerin tone te uroj argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga An0nim prej Sun 25 Nov 2012 - 21:36

Mire Se Erdhe ...
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga SpOrTiStI prej Fri 30 Nov 2012 - 6:36

Mir serdhe Xhan juhjjjjj

Me i bukr esht gjilani se vlora moj ? :P :P
avatar
SpOrTiStI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/06/2012
Mosha Mosha : 31

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga il conte prej Fri 30 Nov 2012 - 10:09

Xhan ..mire se na erdhe ...puc puc ... :p
avatar
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Xhan prej Fri 30 Nov 2012 - 14:34

Єямєℓiиdå shkruajti:Mire se ke ardhe Xhan


mir se te gjej zemra edhe un ty Ermelinda :5454787:
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Xhan prej Fri 30 Nov 2012 - 14:36

Emona shkruajti:Xhan,prap gjysmak na e le prezantimin moji?? hihihi :P (hjg)


Mire se ke ardhe..Klm shoqerin tone. i.l.uEmona shpirti ju lash hapsir pytje te juve per ate shkurt bera prezentimin :5454787:
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Xhan prej Fri 30 Nov 2012 - 14:40

KleaLove shkruajti:Xhan mire se ke ardhur ne shoqerin tone te uroj argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie [You must be registered and logged in to see this image.]

KleaLove shum flm rrush per mirpritje e juaj se pom pelqen ktu tek juve e un uroj qe me vite e vite te egzistoj kjo faqe sa e bukur per ti bashkuar sidomos bashkatdhetaret ne diaspor , e ktu per ta gjet te paken nje cast knaqesije nder veti duke u argetuar ....
KleaLove :5454787: LULE
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Xhan prej Fri 30 Nov 2012 - 14:43

Network shkruajti:Mire Se Erdhe ...

Network ... mir se te gjej edhe un ty i nderuar
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Xhan prej Fri 30 Nov 2012 - 14:46

SpOrTiStI shkruajti:Mir serdhe Xhan juhjjjjj

Me i bukr esht gjilani se vlora moj ? :P :P

mir se te gjeta Sportisti ....

po pse mor me bene ket pytje ,a se more vesh kush esht qyteti me i bukur ne bot a hihihi Gjilani breee nuk ka me Gjilan juhuuuuuu hulaaaj
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Xhan prej Fri 30 Nov 2012 - 14:47

il conte shkruajti:Xhan ..mire se na erdhe ...puc puc ... :p

puci puci il conte :5454787: mir se te gjeta edhe un ty ktu ,se pom duket vetem un kisha mbet pa ardhur kesajde :p
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga pexha prej Sun 9 Dec 2012 - 23:12

mire se ke ardhe vendase te uroje shoqeri te Perqafffimeee mbare
avatar
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe un mbrrita ktu pa prit e pa kujtuar , a u gëzut ju more

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi