Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Bieber po vuan

Shko poshtë

Bieber po vuan

Mesazh nga Binni prej Tue 8 Jan 2013 - 23:48Superylli i tinejxherëve, Justin Bieber, është duke vuajtur pas ndarjes nga Selena Gomez, të cilën e thirr disa herë në ditë në përpjekje për ta kthyer.
“Justin është i pikëlluar dhe patetik. Selenan e thirr nga njëqind herë në ditë, ndërsa ajo nuk i lajmërohet”.

“Ata udhëtuan së bashku në Meksikë për ta festuar Vitin e Ri, por janë zënë dhe e kanë ndërprerë lidhjen më 30 dhjetor”.

“Të njëjtën ditë, Selena e ka lëshuar Meksikën, ndërsa Justin më 31 dhjetor ka shkuar në Los Angeles. Që atëherë nuk janë parë”, ka thënë një burim.

Miqtë e çiftit thonë se pas kësaj ndarjeje, ata nuk do të bëhen më bashkë, edhe pse në të kaluarën janë pajtuar disa herë.
avatar
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Sporti,

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bieber po vuan

Mesazh nga Anakonda prej Tue 21 May 2013 - 21:40

A MEDET KET LEGENNINN NXORRE KTU NA E FLLIQE ME KET HUT
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi