Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Mariah ka humbur 31 kilogramë që kur u bë nënë

Shko poshtë

Mariah ka humbur 31 kilogramë që kur u bë nënë

Mesazh nga Binni prej Tue 8 Jan 2013 - 23:49Që nga lindja e binjakëve, Monroe dhe Moroccan, Mariah Carey ka humbur 31 kilogramë.
Këngëtarja e cila u bë nënë në vitin 2011, tash ka bark të rrafshët, të cilin e ka treguar me krenari në plazhet e Australisë këtë javë.42-vjeçarja ka udhëtuar në Australi së bashku me burrin e saj, Nick Cannon dhe fëmijët, ku vazhdon turneun e saj të koncerteve.
avatar
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Sporti,

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mariah ka humbur 31 kilogramë që kur u bë nënë

Mesazh nga Anakonda prej Tue 21 May 2013 - 21:38

ZOTI MFALT PO TJESH DOR E BARDHE E TMARTOHESH ME NI TZI O ZOT KJO O ABASURDE
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi