Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Adele e ngazëllyer para performancës në Oscar

Shko poshtë

Adele e ngazëllyer para performancës në Oscar

Mesazh nga Alberti prej Sun 13 Jan 2013 - 7:08Superylli britanik, Adele, thotë se ajo është tejet nervoze para performimit në akademinë amerikane të arteve në shtator, pasi ajo nuk ka performuar para një publiku të madh për më se një vit.
24 vjeçarja e cila po nxehet për performancën e saj në ceremoninë prestigjioze të ndarjes së çmimeve Oscar, thotë se ajo po vuan nga tmerri i nevave që e kanë kapluar për shkak se do të dalë në skenë për herë të parë pas një viti.

“Adele është e ngazëllyer për rikthimin e saj në skenë. Ajo ka pushuar për një vit për shkak të shtatzënisë dhe lindjes së djalit, ndërsa tani do ta shikojë e gjithë bota. Ajo po punon që të ketë një performancë sa më të mirë dhe që të rigjejë besimin”, ka thënë një burim i Daily Star.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Adele e ngazëllyer para performancës në Oscar

Mesazh nga Anakonda prej Tue 21 May 2013 - 21:38

SA ZE TBUKUR QE KA EDHE PSE E PARAGJYKOJN PER PAMJEN E TRUPIT
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi