Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Kim të largohet nga bota televizive?

Shko poshtë

Kim të largohet nga bota televizive?

Mesazh nga Alberti prej Sun 13 Jan 2013 - 7:09Reperi amerikan, Kanye West, nuk është i sigurt nëse e dashura e tij, Kim Kardashian duhet që gjatë shtatzënisë së tij të jetë e pranishme nëpër televizionet amerikane dhe madje e ka shqyrtuar mundësinë që t’ia ndalojë përgjithmonë bukuroshes paraqitjen nëpër reality shou.
Krijuesi i hititi “Clique”, i cili është duke pritur fëmijën e parë me të dashurën e tij, Kim Kardashian, ka thënë në shoqëri se është duke menduar që lindja e fëmijës të jetë sa më private sa që mos paraqitja e Kimit në televizion të ishte opsion real për të.

“Kanye po bëhet nervoz me gjithçka për momentin. Ai është duke menduar që t’ia sqarojë Kimit se gjithçka do të shkojë në rregull dhe se ajo duhet të përqëndrohet vetëm në shtatzëni dhe të mos jetë fare në televizion e as ta dokumentojë me ndonjë reportash shtatzëninë e saj”, ka thënë një burim.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kim të largohet nga bota televizive?

Mesazh nga Anakonda prej Tue 21 May 2013 - 21:37

MU MDUKET FEMRA ME E SHPIFUR E PSE KTA E QUJN TBUKUR
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi