Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Lady Gagas i grisen pantallonat (Foto)

Shko poshtë

Lady Gagas i grisen pantallonat (Foto)

Mesazh nga Alberti prej Sun 13 Jan 2013 - 7:10Këngëtarja Lady Gaga ka përjetuar një ‘dështim’ të rrobave të saj gjatë një koncerti në Vancouver të Kanadasë.
Sipas revistës Rolling Stone, incidenti ndodhi kur 26-vjeçarja po këndonte “Heavy Metal Lover” nga albumi i saj i ri.
Këngëtarja kishte zgjedhur veshje atraktive prej lëkure, mirëpo duket se pantallonat e saj ishin tepër të ngushta.
Megjithatë, si gjithmonë, Gaga vazhdoi performancën sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Lady Gagas i grisen pantallonat (Foto)

Mesazh nga Anila prej Sun 13 Jan 2013 - 7:11

hgahgahgahaghaghagahgahgahgahgah pfffffffffffffffffffff
kush e di se cfare gazra ka patur kjo gjat loncertit...
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Lady Gagas i grisen pantallonat (Foto)

Mesazh nga Anakonda prej Tue 21 May 2013 - 21:35

AAAHAAHHAAAH GJYNAH O ZOT JON ZBULU LINJAT TSHKRETES AAHAHA
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Lady Gagas i grisen pantallonat (Foto)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi