Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje

Mesazh nga nikkka22 prej Sun 20 Jan 2013 - 22:02

Pershendetje jam nika nga peja ne kete forum hyra me kerkesen e nje mikes time te cilene njifni tashme dhe uroj te kalojm mir me ju ju deshiroj caste te kendshme PUCC PUCC PUCC
avatar
nikkka22
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Peje
Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Basketbolli

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Esba prej Sun 20 Jan 2013 - 22:05

Mire se erdhe rrush PUCC
avatar
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Basketbolli

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Sun 20 Jan 2013 - 23:28

Mire se ke ardhe Nikka.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga T_o_n_i prej Sun 20 Jan 2013 - 23:44

[You must be registered and logged in to see this image.] e kalofsh bukur mes nesh
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Darius prej Sun 20 Jan 2013 - 23:54

Mire se erdhe [smile_1]
avatar
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Nella prej Mon 21 Jan 2013 - 1:05

Mirese erdhe Nika
avatar
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Neta E prej Mon 21 Jan 2013 - 3:11

Nika mire se erdhe,uroj t'ja kalosh s'a me mire mes nesh [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga kasperi prej Mon 21 Jan 2013 - 3:27

Pershendetje Nika,te deshiroje mireseardhje dhe qaste te kendshme ne forumin tone.
avatar
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sergio prej Mon 21 Jan 2013 - 5:52

Mir Se erdhe
avatar
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Hip Hop

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Alberti prej Mon 21 Jan 2013 - 6:41

Pershendetje, mire se ke ardh, kalofshe mire..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga seriozi prej Tue 5 Mar 2013 - 5:37

nikkka22 shkruajti:Pershendetje jam nika nga peja ne kete forum hyra me kerkesen e nje mikes time te cilene njifni tashme dhe uroj te kalojm mir me ju ju deshiroj caste te kendshme [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

pershendetje nika dhe miresevjen :p
avatar
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 29

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga An0nim prej Fri 29 Mar 2013 - 3:32

Mire se erdhe nika22 te uroj argetim te kendshem ne mesin tone !!!
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Burrelsja prej Mon 20 May 2013 - 21:16

KALOFSH SA MA BUKUR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Smogxhije

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Anakonda prej Tue 21 May 2013 - 20:36

Burrelsja shkruajti:KALOFSH SA MA BUKUR
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi