Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Shko poshtë

Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga Nella prej Wed 23 Jan 2013 - 0:45

Dihet qe infrastruktura eshte mangesia numer nje qe pengon ne zhvillimin e turizmit ne Shqiperi.
Sistemi hekurudhore eshte thuajse inekzistent. Jemi vendi i vetem ne Ballkanin (bashke me Kosoven) qe nuk eshte ne InterRail. Nuk lidhemi fare me vendet fqinje.
Rruget edhe pse jane permiresuar ndjeshem, jane akoma shume larg standarteve perendimore.
Kemi nje aeroport te vetem. Per te shkuar nga Rinasi ne jug apo ne veri te Shiperise kerkon shume kohe etj etj etj.
Cfare mendoni se eshte me e nevojshme per Shqiperine?
avatar
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga Orieta prej Wed 23 Jan 2013 - 1:45

Mendoj se duhet vene dore urgjentisht ne sistemin hekurudhor ne Shqiperi.
Mos valle mundesia per te vjedhur eshte e limituar ne krahasim me rruget qe asnje qeveri deri me tani si ka dhene interes sistemin hekurudhor?
avatar
Orieta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne shkodren time te dashur.
Postime Postime : 17
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2013
Hobi Hobi : leximi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga WebMaster prej Thu 21 Feb 2013 - 8:23

Eh shum gjona sidomos ti japi rinis pune


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga Burrelsja prej Sat 18 May 2013 - 21:02

vende pune,drejtesi si edhe ulja kriminaliteteve por kemi nevoj x drejtues tzot per me arrit kto gjona jo kriminel e hajduta

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Smogxhije

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga Arian 123 prej Sat 18 May 2013 - 21:04

Nje shtrese e mesme demokrate.
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga ilenia prej Sat 18 May 2013 - 21:11

Nje Enver Hoxha tjeter
avatar
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga Arian 123 prej Sat 18 May 2013 - 21:13

Diktatoret nuk i rregullojne shtetin por e prishin edhe me teper.Shqiperise i mungon demokracia e stilit te perendimit.
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga ilenia prej Sat 18 May 2013 - 21:15

Po ashtu si eshte be sot as ata qe jan sot spo e rregullojne Arian
avatar
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga Arian 123 prej Sat 18 May 2013 - 21:18

Mos harroni se vitet e ish duktatures komuniste nuk zevendesohen motra.Ju prap keni shkuar shume perpara.Gjermanise i eshte dashur edhe me shume kohe.Para 20 vjetesh nuk keni pas as nje lidhje me jashten,sot shkruani ne internet me nje gjermane.
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga ilenia prej Sat 18 May 2013 - 21:20

E vertet po nuk te duhet gja interneti kur ske copen e bukes kur femit te kesh frik ti lesh te ikin rehat ne shkoll eshte veshtir nuk jetohet me frik gjithmon qe te vjen tjetri te bie pas shpines
avatar
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga Arian 123 prej Sat 18 May 2013 - 21:27

Keni shume te drejte se ligjet jane vec duhen zbatuar.Sic duket shqipetaret e kane te veshtire te zbatojne ligjet.Ne Gjermani ligjedhenesi eshte i mbifuqishem dhe jo partijak.(politikanet shqipetare sa duket jane diten politikane e naten bisnismena)
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga ilenia prej Sat 18 May 2013 - 21:28

Ne te gjith europen ligjet zbatohen si duket ne jemi shum te prapambetur si njerez
avatar
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga Arian 123 prej Sat 18 May 2013 - 21:30

Edhe ju do ta kuptoni nje dite se demokracia eshte forma me e mire e nje zhvillimi shoqerore,qe i ka mbi jetuar te gjitha format tjera.
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga Anakonda prej Thu 18 Jul 2013 - 20:39

Burrelsja shkruajti:vende pune,drejtesi si edhe ulja kriminaliteteve por kemi nevoj x drejtues tzot per me arrit kto gjona jo kriminel e hajduta
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga WebMaster prej Fri 19 Jul 2013 - 7:26

Besoj pune per te rinjte sepse  po ikin dita  dites ne rrugen e  djallit


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga An0nim prej Fri 19 Jul 2013 - 9:55

 Ëndërr për të gjithë ata që kanë qenë njëherë në Shqipëri.
Ëndërr e paharruar,ka Palmet,ka brigjet,ka kodrat,ka detin, lumenjt edhe maje kodres më të madhe.

Shkon në Durrës apo në ndonjë vend bregdetar,ke klimën Tropikale--shkon në një vend malor,ke klimën e butë apo edhe të ftohtë.Thjesht ,Shqipëria është një vend, ku njeriu i ka të gjitha bukurit natyrore të kësaj bote.

Këto që i përmenda, do të ishin edhe më të ëmbla poqese, Siguria
Shqipëri do të ishte në nivelin e duhur.Kjo çështje primare për njerëzit mungon.

Sa e sa Shqiptarë nga Kosova kanë pasë maltretime jo vetëm nga disa Banda të organizuara, por edhe nga vetë disa Polic të cilët maltretonin.

Me qëllim nuk dua ta tregoj një ngjarje (kemi qenë ma se 25 vetura në Kolonë) e cila na ka ndodhur një ditë e pastaj edhe u bë natë rrugës për në Kosovë.

Njëri ndër ta ,kam qenë edhe unë por prapë se prapë sjam ndalur së shkuari në Shqipëri sepse e dua .
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga Tonii prej Sat 27 Jul 2013 - 9:28

do i duhej nje diktat i perkoheshem nga politikan serioz te etur per drejtesi dhe te vullnetshem ,   ku ta kanalizonin shqiperine ne drejtim te zbatimit te ligjit ne te gjitha fushat pasi Shqiperia ka ligje por nuk i zbaton kush . e sic thot populli: peshku qelbet nga koka.
avatar
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi