Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Burrë apo Shkollë?

Shko poshtë

Burrë apo Shkollë?

Mesazh nga Nella prej Fri 25 Jan 2013 - 22:18

Në kohën e fundit e verej që shumë vajza shqiptare dhe inteligjente e nderprejnë shkollimin për tu martuar!

Qa mendoni ju rreth kësaj dhe si do të kishit zgjedhur ju, BURRË APO SHKOLLË???
avatar
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burrë apo Shkollë?

Mesazh nga WebMaster prej Sat 26 Jan 2013 - 10:04

Un dua shkoll burra ka sa te duash vallai shkolla njehere eshte eshte mesim te ben qe mendja jote te jet me zgjuar te ben te dish te llogjukosh edhe te perballoj jeten .Burri per krevat vallai pffffffffff gjen normal qe gjen te gjitha femrat nje dite do martohen . Happy


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burrë apo Shkollë?

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 19 May 2013 - 4:21

shkoll qe du burrin ehu goc sa vrima ka muri aq pun ka burri

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Smogxhije

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burrë apo Shkollë?

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 19 May 2013 - 5:47

Shkolle natyrishte.Burri vjen mbrapa.Edhe burri e do gruan me shkolle.
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burrë apo Shkollë?

Mesazh nga LaDescarada prej Sun 19 May 2013 - 6:08

shkoll moree ;)
avatar
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burrë apo Shkollë?

Mesazh nga ilenia prej Sun 19 May 2013 - 8:12

Shkoll
avatar
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burrë apo Shkollë?

Mesazh nga Anakonda prej Tue 21 May 2013 - 21:06

Burrelsja shkruajti:shkoll qe du burrin ehu goc sa vrima ka muri aq pun ka burri
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burrë apo Shkollë?

Mesazh nga just talia prej Sun 9 Jun 2013 - 6:51

shkoll
avatar
just talia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 23

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burrë apo Shkollë?

Mesazh nga Ariel prej Mon 1 Jul 2013 - 8:10

Burri eshte gjeja e fundit fare qe duhet te beni.

Shkolla...puna...karriera per te pasur baza te forta ekonomike per te mos qene te varura nga burri....ne fund fare burri per te krijuar familje.


[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burrë apo Shkollë?

Mesazh nga Leo_uk prej Fri 5 Jul 2013 - 7:58

Mos ja vini re Arielit se per vete e filloi me burrin ajo qe ne klase te pare... tani shet mende.. :45477: :45477: :45477: :45477: :45477: :45477: :45477: :45477:
avatar
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 40

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burrë apo Shkollë?

Mesazh nga Thjeshtësia prej Thu 18 Jul 2013 - 7:01

Te gjithe keni thene shkolle njehere... e pse?? Un them te kunderten, nese ke deshire te martohesh, martohu.. shkollaa behet dhe pas, kryesorja deshira mos te te mungoj, po pastaj do kesh koken "top" e jo per gili vili :P
avatar
Thjeshtësia
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 31
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/07/2013
Mosha Mosha : 31

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burrë apo Shkollë?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi