Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Shko poshtë

Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Mesazh nga Nella prej Fri 25 Jan 2013 - 22:20

Si e kuptoni ju shprehjen?
A jeni dakord me te?
avatar
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Mesazh nga WebMaster prej Sat 26 Jan 2013 - 10:05

Kush e ka thene kete gje qe skemi gjo per te dhen ne ,,Ne kemi po jan meshkujt qe nuk din te sillen me femren per te kuptuar edhe zbuluar ate qe kemi te fshehur sidomos dashurin .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Sat 26 Jan 2013 - 11:17

Dakord po.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Mesazh nga Malsori prej Sat 26 Jan 2013 - 11:22

Jo te gjithe meshkujt

dashuria nuk duhet fshehur ndaj ati personi qe te don prandaj duajeni dhe rrespektojeni ate qe di ta ruaj dashurin edhe ta mbaj per gjithe jeten
avatar
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Mesazh nga Golden prej Sat 26 Jan 2013 - 11:25

Urtesia shkruajti:Kush e ka thene kete gje qe skemi gjo per te dhen ne ,,Ne kemi po jan meshkujt qe nuk din te sillen me femren per te kuptuar edhe zbuluar ate qe kemi te fshehur sidomos dashurin .
@Urtesia - nuk thote qe te gjithe femrat por fjala eshte per disa femra qe i takojne asaj kategorie, kshu qe mos e merr mbi vete (-;

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 26

Shiko profilin e anëtarit http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 19 May 2013 - 4:20

Mirjola shkruajti:Si e kuptoni ju shprehjen?
A jeni dakord me te?
zakonisht mendjelehtat bien pre e meshkujve e meshkujt skan qme bo ndaj e mbajn mendjen vetem aty

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Smogxhije

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Mesazh nga Anakonda prej Thu 18 Jul 2013 - 20:40

Burrelsja shkruajti:
Mirjola shkruajti:Si e kuptoni ju shprehjen?
A jeni dakord me te?
zakonisht mendjelehtat bien pre e meshkujve e meshkujt skan qme bo ndaj e mbajn mendjen vetem aty
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Mesazh nga WebMaster prej Fri 21 Mar 2014 - 7:49

Sot edhe femrat skan cfar te japin me  aman hahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Mesazh nga dajti modh prej Fri 21 Mar 2014 - 13:57

Sot jane bo femnat materialiste
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Mesazh nga Leo_uk prej Sat 29 Mar 2014 - 9:54

tani nuk eshte e lehte te thuash te gjithe meshkujt njesoj... aman vitin e pare me nje femer sado e zgjuar te jete femra mashkulli vetem per seks e ke mendjen..  Kur del seksi nga qejfi ateher kujtohen meshkujt per zgjuarsine dhe te tjerat qe mund te afroj femra.. je farewww  je farewww  je farewww  je farewww
avatar
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 40

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Mesazh nga LaDescarada prej Mon 21 Apr 2014 - 22:07

dajti modh shkruajti:Sot jane bo femnat materialiste


po thojn qashtu, por nfakt edhe meshkujt sjan larg qesaj hiq ...

sjam dakort me kete thenje...sepse gjithkush ka diqka per me jap por njerzit shum here nuk e shohin ate potencial qe e ka pala tjeter ...
avatar
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Mesazh nga dajti modh prej Tue 22 Apr 2014 - 20:50

LaDescarada shkruajti:
dajti modh shkruajti:Sot jane bo femnat materialiste


po thojn qashtu, por nfakt edhe meshkujt sjan larg qesaj hiq ...

sjam dakort me kete thenje...sepse gjithkush ka diqka per me jap por njerzit shum here nuk e shohin ate potencial qe e ka pala tjeter ...
E ne ditet e sotme eshte veshtire te gjesh ate qe kerkon.
Nga te dy anet e medalies.
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Mesazh nga An0nim prej Sun 27 Apr 2014 - 6:41

C'do kush e shef ne interesin e vet,mashkulli ne ditet e sotme e shef femren vetem si akt seksual ndersa femra jo kaq figurante..
C'do femer ka cilesite e saj si dhe embelsine qe ofron kshu mos flisni sikurte njifni cdo person dhe llogjikoni pak me shume se sa te shpreheni Nje respect i vecant per femrat qe na dhurojne,dhe na ben te ndihemi te lumtur! Ju pershendes..[smile_1]

 Perqafffimeee 
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nuk ekzistojne meshkuj qe duan vetem sex,por femra qe skane gje tjeter per te dhene

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi