Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Njeriu i Qet...

Shko poshtë

Njeriu i Qet...

Mesazh nga leonora nora bajrami prej Sun 3 Feb 2013 - 0:35

si mendon qe duhet te jet nje njeri i qet ne qfar menyre

leonora nora bajrami
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 14
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/02/2013
Mosha Mosha : 29

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu i Qet...

Mesazh nga Anakonda prej Thu 20 Jun 2013 - 22:50

tflasesh x nje njeri tqet duhet pak arsyetim...njerez tqet nkarakter ato njerez qe se vrasin mendjen x asgje qe i kan fut mendjetleht gjithshkaje e sduan tja dijn x boten ose per ata qe i rrethojn ...jan ata njerez qe kan pesimizem per jeten mundohen tshkuaren e dhimbshme ta fshehin pas nje buzqeshje ose mendojn se jeta esht e bukur ky osht mendimi im
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi