Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?

Shko poshtë

A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?

Mesazh nga WebMaster prej Tue 16 Apr 2013 - 8:24

A mund te quhet grua nje femer e cila martohet por me par ka humbur virgjinitetin me nje tjeter person...?


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?

Mesazh nga seriozi prej Wed 17 Apr 2013 - 9:25

Ne ate moment qe martohet mund te quhet grua.
avatar
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 29

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?

Mesazh nga Ariel prej Thu 25 Apr 2013 - 23:28

Po normal qe grua quhet...pse ca quhet hahahahaa
Jam me seriozin ne momentin qe martohet quhet grua...virgjeria ska lidhje fare.


[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri 26 Apr 2013 - 6:53

crendesi ka ketu e virgjer apo jo....grua quhesh ateher kur ben 1 celebrim e jeton me partnerin tend
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?

Mesazh nga seriozi prej Sat 27 Apr 2013 - 23:03

Me partnerin nese jeton nje vajze nuk mundet te quhet grua nese nuk eshte e martuar zyrtarisht, ne komune apo siq i kemi ne shqiptaret zakon pa shku ne komun hiq mu martu.
avatar
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 29

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 14 May 2013 - 2:45

Po normale
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?

Mesazh nga Arian 123 prej Tue 14 May 2013 - 3:10

Sa shume rendesi i kushtoni virgjerise.Ne Gjermani nje e virgjer quhet si nje femer qe nuk i ka njgjalle interes as kujt.
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?

Mesazh nga Burrelsja prej Fri 17 May 2013 - 22:46

ashtu esht ky siper ka tdrejt...po ce do ka meshkuj qe jetojn me kohen e xhaxhit enver ej zot hall me qen e mir e hall me qen e keqe

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Smogxhije

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?

Mesazh nga Anakonda prej Sat 25 May 2013 - 18:51

Burrelsja shkruajti:ashtu esht ky siper ka tdrejt...po ce do ka meshkuj qe jetojn me kohen e xhaxhit enver ej zot hall me qen e mir e hall me qen e keqe
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?

Mesazh nga Kejla_mezemer prej Wed 10 Jul 2013 - 1:41

Kjo eshte pyetje .
avatar
Kejla_mezemer
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : andej nga veriu
Postime Postime : 587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/02/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : yyyyyy sa shume

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?

Mesazh nga Daku prej Thu 11 Jul 2013 - 22:45

Fjala GRUA ka shume kuptim por ajo merr me shume kur femra behet nene dhe quhet grua me femije.
Sa per virgjerine , nuk te ben grua seksi pra carja e asaj cipe te shkrete
avatar
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Japraku

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?

Mesazh nga Thjeshtësia prej Thu 18 Jul 2013 - 6:57

Grua te ben karakteri i forte, sjellja e jo virgjeria...
avatar
Thjeshtësia
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 31
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/07/2013
Mosha Mosha : 31

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te quhet Grua..Nje femer e martuar pa Virgjinitet..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi