Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ka flokët më seksi në botë

Shko poshtë

Ka flokët më seksi në botë

Mesazh nga An0nim prej Sat 22 Jun 2013 - 1:47


Në Hollivud nuk është për t’u çuditur se kemi përpilime të ndryshme të listave me aktorët dhe aktoret më të bukur në botë, por tani vjen një kategori e pazakontë, ajo për flokët më seksi në botë. Dhe pikërisht në këtë kategori, ka ngadhënjyer aktori Bradley Cooper , para kolegut të tij Ryan Gosling. Kjo anketë, e kryer nga specialistët profesional të flokëve, e potencon gjatësinë e flokëve të Bradley-ut, që ka ngadhënjyer para Ryan-it.
Rreth 45 për qind e femrave të anketuara, janë pajtuar se flokët 9 centimetra të gjata të Bradley-t, janë flokët me gjatësinë e duhur për t’i përshkuar me gishta. Bukuroshi i Hollivudit Ryan Gosling, është renditur i dyti dhe në këtë ka ndikuar gjatësia më e vogël e flokëve në krahasim me Bradley, derisa pozita e tretë i ka takuar futbollistit të njohur David Beckham.
Në top-pesëshe gjenden edhe Princi Harry dhe këngëtari i grupit ‘One Direction’s’, Harry Styles. Duket se flokët e gjata të meshkujve, janë ato që preferohen më shumë nga femrat dhe në këtë kanë kontribuuar edhe disa nga filmat e fundit. “Filmat si ‘The Great Gatsby’ përfundimisht kanë kontribuuar në adhurimin e flokëve më të gjata tek meshkujt”, ka thënë John Vial, stilist i njohur i flokëve në Hollivud.
“Aktorët si Bradley Cooper janë një shembull perfekt se flokët e gjata duken më brilante dhe më me stil, duke e bërë një mashkull të duket më burrëror. Meshkujt përfundimisht po bëhen më kreativ kur ka të bëj me flokët e tyre dhe me një miratim të fuqishëm të këtij trendi ka seksi i kundërt, parashikoj që ky trend të avancoj edhe më tutje në të ardhmen”, ka shtuar ai.
Në të njëjtën kohë është zhvilluar edhe anketa për flokët më seksi tek femrat, por ende nuk janë dhënë rezultatet e anketës.

/ ZERI INFO /
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ka flokët më seksi në botë

Mesazh nga Anakonda prej Sat 22 Jun 2013 - 2:38

hihihihihihihihihihihihi
kujtova se esht femer por mbehet qefi qe nne mashkull tkujdeset bukur per floket e vetta
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi