Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Historia e dhimshme e gruas afgane: U martova me përdhunuesin tim People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Historia e dhimshme e gruas afgane: U martova me përdhunuesin tim People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Historia e dhimshme e gruas afgane: U martova me përdhunuesin tim

2 posters

Shko poshtë

 Historia e dhimshme e gruas afgane: U martova me përdhunuesin tim Empty Historia e dhimshme e gruas afgane: U martova me përdhunuesin tim

Mesazh nga An0nim Sat 22 Jun 2013 - 1:49

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gruaja që tre vjet më parë u përdhunua tashmë vazhdon të jetë e martuar me përdhunuesin e saj.

Hapat e saj drejt famës botërore nisën 3 vjet më parë, kur ajo u përdhunua dhunshëm nga burri i kushërirës së saj, në shtëpinë e familjes. Pas sulmit, Gulnaz kuptoi se kishte mbetur shtatzënë. Ajo shkoi në polici, por në vend që të merrte ndihmë, u arrestua dhe burgos për tradhti bashkëshortore, raportojnë mediat ndëkombëtare.

“Nuk kisha ndonjë mundësi tjetër”, tha ajo. “Familja ime nuk më dëshironte, nuk kisha njeri tjetër pranë. Në fund, m’u desh ta bëja. Ai më turpëroi, por të paktën në këtë mënyrë, vajza ime do të ketë një baba”./alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Historia e dhimshme e gruas afgane: U martova me përdhunuesin tim Empty Re: Historia e dhimshme e gruas afgane: U martova me përdhunuesin tim

Mesazh nga Anakonda Thu 18 Jul 2013 - 20:39

sa gjynah e gjith bota esht ne epoken e internetit vetem kto jjan mbrapa cka nuk bejn sa gjynah per te ai qe ka ber veprimin me tulet qe ben njeriu njeten e vet bash ai bashkshorti saj eh nca bote jetojm
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi