Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ish-Bukuroshët E Hollywood, Ja Si Janë Sot

Shko poshtë

Ish-Bukuroshët E Hollywood, Ja Si Janë Sot

Mesazh nga An0nim prej Sat 22 Jun 2013 - 1:54
Më i fundit i cili u shfaq i tjetërsuar, thuajse i pangjashëm me atë që kemi njohur dhe që e kemi dashur aq shumë, është Keanu Reeves në Festivalin e Filmit në Kanë. shikoni foot me poshte klikoni mbi to per ti zmadhuar
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ish-Bukuroshët E Hollywood, Ja Si Janë Sot

Mesazh nga Anakonda prej Sat 22 Jun 2013 - 2:37

ai i parit nfillim tlistet esht me i bukri ndersa ky i fundit mben shum me qeshhh
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi