Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Shok! Michael Jackson filmohet i gjallë para pak kohësh!!!

Shko poshtë

Shok! Michael Jackson filmohet i gjallë para pak kohësh!!!

Mesazh nga An0nim prej Mon 1 Jul 2013 - 1:28


Edhe pse nuk hera e parë që Michael Jackson paraqitet në disa pamje filmike, po ashtu edhe këtë herë pamjet janë shumë të rralla dhe të fuqishme!

Kështu dhe video që do të ndiqni në vijim të paraqitur nga alb-observer.com ka shqetësuar shumë njerëz me skenarët të ndizen nëse përfundimisht vdekja e Mbretit të muzikës POP të ishte një skenar i mirëorganizuar. Në video duket qartë teksa del nga ambulanca dikush, i cili ka të njëjtën pamje me të madhin Jackson. Ndërkohë një fakt i fuqishëm është dhe ai se është e njëjta ambulancë e cila e transportoi Michel Jackson në “vdekjen” e tij./alb-observer.com./

Për më shumë në videon në vijim:
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shok! Michael Jackson filmohet i gjallë para pak kohësh!!!

Mesazh nga WebMaster prej Mon 1 Jul 2013 - 9:48

 Me verte  do jet  vido origjinale edhe jo ndonje montature  sikur  bejne shumica mo se ska mundesi 
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shok! Michael Jackson filmohet i gjallë para pak kohësh!!!

Mesazh nga Anakonda prej Sat 13 Jul 2013 - 6:19

ska mundsi tjet e vertet
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shok! Michael Jackson filmohet i gjallë para pak kohësh!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi