Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”!

Shko poshtë

Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”!

Mesazh nga An0nim prej Wed 3 Jul 2013 - 3:13

[You must be registered and logged in to see this image.]
Më në fund një nga çiftet më shumë të diskutuara të show biz-it shqiptar na surprizon me një lajm të mrekullueshëm!

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj së shpejti do të martohen, lajmin është bërë i ditur nga vete Miriam, pasi në rrjetin social facebook, ajo ka postuar një foto me një unazë diamanti në gisht ndërkohë që Miriam dhe Albani ndodhen për pushime në ishujt maldive mesë bukurisë të oqeanit Indian.
Albani i ka propozuar për martesë, e emocionuar Miriam i ka thënë Pooooo.

Shumë e emocionuar por edhe e lumtur. Ajo nuk ka nguruar të hedhë të rejat më të fundit në “Facebook”

“Surpriza më e Madhe në jetë më erdhi dje gjatë eksperiencës së pare të zhytjes mes bukurive të oqeanit Indian. Dua ta ndaj edhe me të gjithë ju miqtë e mi. Albani me instruktoret kishte organizuar gjithçka pa dijeninë time dhe midis një shikimi me PROPOZOI PËR MARTESË [smile_1])

Ndërkohë që mundohesha të merrja frymë NATYRISHT i ktheva vetëm një POOOOOO [smile_1])”, shkruan Miriam Cani në Facebook./alb-observer.com/
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”!

Mesazh nga Anakonda prej Wed 3 Jul 2013 - 4:15

te trashegohen edhe pse si duroj kta kenget e baladat
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”!

Mesazh nga LaDescarada prej Tue 30 Jul 2013 - 1:30

urime, edhe une pe du nje alban skenderaj eeww i.l.u
avatar
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”!

Mesazh nga WebMaster prej Tue 30 Jul 2013 - 9:46

Pse  mi vetem juve edhe un dua  hahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Jul 2013 - 9:46

martonet bota neve mbetem ne raft pffff jete koti
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi