Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Po këta ç’patën? Ambasadori BE-së me kostum popullor shqiptarë

Shko poshtë

Po këta ç’patën? Ambasadori BE-së me kostum popullor shqiptarë

Mesazh nga An0nim prej Thu 4 Jul 2013 - 2:40
Roland Tasho është një prej fotografëve shqiptarë më me emër në vend. Ai ka pasur hobi fotografimin e personazheve të famshëm me costume popullore shqiptare. Tashmë në radhët e fotografive të tij bëjnë pjesë edhe Ricardo Coçiante, ambasadori i BE-së Ettore Sequ, si edhe eurodiplomatin Eduart Kukan./alb-observer.com/
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi