Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Raperi brazilian vritet në skenë

Shko poshtë

Raperi brazilian vritet në skenë

Mesazh nga An0nim prej Tue 9 Jul 2013 - 9:02

Një artist i ri brazilian i muzikës funk, vdiq pasi u qëllua për vdekje gjatë një koncerti live në qytetin e Campinas në Sao Paolo këtë të shtunë, 6 korrik.

Daniel Pellegrine, i njohur me emrin e artit MC Daleste, ishte duke performuar në lagjen San Martin, kur një plumb e goditi në bark. 20-vjeçari u dërgua menjëherë në spital, por nuk mundi ti shpëtonte dot plagëve. Ai u nda nga jetë të dielën në mëngjes. Mediat braziliane kanë shpërndarë edhe një video, e filmuar nga një prej 3 mijë fansave që po ndiqnin MC Daleste në koncert, ku dallohet edhe momenti i goditjes nga plumbat.

Kjo ngjarje vjen pak ditë pasi Brazili u shokua nga një tjetër ngjarje, ku një arbitër gjatë një ndeshje amatore futbolli, vrau një nga lojtarët në fushë, ndërsa tifozët e varën më pas atë.

shqipmedia!
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Raperi brazilian vritet në skenë

Mesazh nga Anakonda prej Sat 13 Jul 2013 - 6:18

sa gjynahhhh cne ky qenka vend i pambrojt???
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi