Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Jennifer Lopez shton ca kile

Shko poshtë

Jennifer Lopez shton ca kile

Mesazh nga An0nim prej Tue 16 Jul 2013 - 0:05

Jennifer Lopez, përvec muzikës së saj, ka qenë në qendër të vëmendjes edhe për format e saj, por edhe për nënën e dy fëmijëve vitet kalojnë. 

Gjatë performancës së saj në "Summer Time Hyde Park", këngëtarja dhe aktorja 43-vjeçare tregoi se ishte larg të qenurit perfekte. E veshur sportive, J.Lo tregoi se e kishte tepruar me ushqimin...ose kishte lënë stërvitjen pas dore. Pavarësisht se këngëtarja u duk mbi peshë dhe larg formës së saj të pak muajve më parë, kjo nuk e pengoi të ndizte atmosferën mes fansave të shumtë që ishin mbledhur për ta ndjekur nga afër. 

J. Lo në formën e saj më të mirë 
[b style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(34, 37, 41); font-family: Georgia, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 16px; line-height: 21.828125px; background-color: rgb(255, 255, 255);"]/Top Channel[/b]
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jennifer Lopez shton ca kile

Mesazh nga Anakonda prej Wed 17 Jul 2013 - 17:55

si paska lezet cesht mi aj bark sikur me pas hanger burrin eeww
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi