Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Meshkujt “i thërrasin trurit” nuk çmenden më pas biondeve, ja cila është femra ideale

Shko poshtë

Meshkujt “i thërrasin trurit” nuk çmenden më pas biondeve, ja cila është femra ideale

Mesazh nga An0nim prej Wed 17 Jul 2013 - 2:59


Edhe pse vazhdimisht thuhet të kesh një të dashur bionde do të thotë të kesh një të dashur shumë seksi, tashmë gjërat kanë ndryshuar…meshkujt nuk janë më aq “budallenj”.

Ata i kanë ndryshuar shijet…tashmë atë pëlejnë më shumë zeshkanet.

Në fakt kjo është diçka e mirë sepse “të shkretat” zeshkane duhet t’i hapnin rrugën gjithmonë biondeve pasi atyre iu kushtohej më shumë vëmendja.

Rezultatet e një ankete në të cilën kanë marrë pjesë më shumë se dy mijë meshkuj dhe u janë përgjigjur pyetjeve lidhur ngjyrën e flokëve dhe formën e trupit, kanë treguar që femra ideale janë zeshkanet me forma natyrore të trupit.

Anketa gjithashtu ka konstatuar edhe që format e plota të trupit janë në modë, ndërkaq femra thatanike përfundimisht janë jashtë interesimit të meshkujve./alb-observer.com/
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meshkujt “i thërrasin trurit” nuk çmenden më pas biondeve, ja cila është femra ideale

Mesazh nga Anakonda prej Wed 17 Jul 2013 - 3:39

interesante tema cudi ehh koha i ndryshon njerezit
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi