Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Gruaja E Silvestre Stallone E “Çmendur” Si I Shoqi

Shko poshtë

Gruaja E Silvestre Stallone E “Çmendur” Si I Shoqi

Mesazh nga An0nim prej Mon 5 Aug 2013 - 0:29


Këto dy javë ajo feston 45-vjetorin e lindjes por bashkëshortja e Silvestre Stallones nuk e tregon aspak moshën që ka mbi shpinë. Jennifer Flavin po tregon gjatë pushimeve të saj në Saint-Jean-Cap-Ferrat në jug të Francës se askush nuk mund të thotë për se po i afrohet të 45-ave.


Së bashku me bashkëshortin e saj, i njohur në filmin Roki” dhe me familjarë të tjerë Flavin po kalon pushimet verore duke lëvizur nëpër det me një jaht super-luksoz.

Gjatë kësaj xhiroje nuk kanë munguar as aventurat e çmendura si: hedhja nga jahti apo ski në ujë dhe Jennifer ka qënë nismëtarja e gjithçkaje.Mesa duket ka marrë shumë nga Silvestre Stallone. /albeu.com/An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gruaja E Silvestre Stallone E “Çmendur” Si I Shoqi

Mesazh nga Anakonda prej Thu 19 Sep 2013 - 21:52

ka gjet tenxherja kapakun i thojn nje shprehje popullore
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi