Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Shko poshtë

Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Mesazh nga An0nim prej Sat 18 Jan 2014 - 6:51

ITALI - Ajo ndiente vetëm dhimbje të fortë në stomak, por në të vërtet ishte shtatzënë. Një murgeshë 31-vjeçari ka lindur të mërkurën në Rieti një fëmijë rreth 3.5 kg, por ka thënë se nuk e dinte që ishte shtatzënë. Fëmija është quajtur Françesko, ashtu si titulli që mban Papa.“Nuk e dija që isha shtatzënë. Kam ndierë vetëm dhimbje stomaku”, citohet të ketë thënë murgesha në spital, raporton ANSA. Të surprizuara kanë mbetur edhe shumë murgesha të tjera.Autoritetet e spitalit nuk kanë pranuar të bëjnë ndonjë koment, por murgesha mësohet të ketë thënë se do ta mbajë fëmijën. 

shekulli
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Mon 20 Jan 2014 - 0:51

Pa dashje me qellim.. eeww
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Mesazh nga An0nim prej Mon 20 Jan 2014 - 9:22

Kma pershtypjen se flitet qe nje femer do te pakten 1 ose 2 muaj te dije nese ka nje lindje te sigurt..
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Mesazh nga Anakonda prej Sun 9 Feb 2014 - 22:08

eeww kta katoliket ikin me raste,eme se ka ngel me rymen e shenjte
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Mesazh nga Ariel prej Tue 18 Feb 2014 - 0:09

E shkreta kishte pa shume endrra me shen marine e donte te behej si ajo...nuk e dinte ne fakt...ja hodhi baba zoti ke barku  hihihi  hihihi


Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Mesazh nga xhoni prej Tue 18 Feb 2014 - 8:58

Murgesha e din mir kush esht baba ama  krishti nuk lejo te  dihet e verteta hahaha
xhoni
xhoni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2013
Mosha Mosha : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi