Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Shqiptarja foto “hot” për të provokuar grekët

Shko poshtë

Shqiptarja foto “hot” për të provokuar grekët

Mesazh nga An0nim prej Sun 19 Jan 2014 - 9:09

Shqiptarja që njihet për bukurinë e saj në Greqi, Eliada Ahmeti, ka provokuar sërish duke publikuar foto, ku tregohet gjysmë e zhveshur. Ajo njihet në shtetin fqinj si modelja pa tabu. Eliada Ahmeti me fotot e saj ‘hot’ thotë se provokon me sensualitetin e saj publikun dhe fansat. Qëllimi i fotove të publikuara në rrjetet sociale është për të rindezur adrenalinën te gjinia e fortë. Përveçse modele, Eliada merret njëkohësisht me dietologji dhe jep këshilla bukurie, shëndeti dhe fitness-i për dieta, në një institut bukurie në Athinë. 

Eliada thotë se e mendon gjithmonë se, “bukuria është diçka shtazarake nëse nuk përshkohet edhe me mençuri”.

/Shekulli Online/ E.L./
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shqiptarja foto “hot” për të provokuar grekët

Mesazh nga Anakonda prej Sun 9 Feb 2014 - 22:08

kot sthon femrat shqiptare jan ma tbukrat nbot
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi