Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Trishtimi e fisnikeron njeriun.

Shko poshtë

Trishtimi e fisnikeron njeriun.

Mesazh nga WebMaster prej Wed 17 Sep 2014 - 10:35

Kam degjuar diku qe trishtimi e fisnikeron njeriun. 
Mund te duket si paradoks dhe mua shpesh ashtu me duket, por ka momente ku je e mbytur ne trishtim, po sje as e merzitur as e lodhur as bosh as e acaruar. nje gjendje ku ne mes te trishtimit je rehat me veten tende, kupton relativisht cdo gje dhe te vjen keq qe e kupton. 
do degjoja me deshire mendimet tuaja!


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Trishtimi e fisnikeron njeriun.

Mesazh nga Anakonda prej Wed 15 Oct 2014 - 6:05

sipas mendimit tim,njeriu lind engjell por gjat jetes behet djall,vujtjet pasojat e jetes bejn qe njrezit tmbledhin aq shum mllef e urrejtje e sa me shum trishtim tmblidhet rreth tyre aq me tfort behen ata
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi