Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Nqs te jepnin nje liber ku shkruhet historia e jetes tende do e lexonit fundin?

Shko poshtë

Nqs te jepnin nje liber ku shkruhet historia e jetes tende do e lexonit fundin?

Mesazh nga Durrsaku prej Thu 13 Aug 2015 - 10:48

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cigarja

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs te jepnin nje liber ku shkruhet historia e jetes tende do e lexonit fundin?

Mesazh nga Ariel prej Sat 13 Feb 2016 - 22:01

Joo nuk do e lexoja kurreee...nuk me intrigon te di te ardhmen...te vije natyrshem  si ta ket shkrujt zoti... Jo per gjo po do me rrinte menja ke fundi dhe sdo gezoja ditet qe mkan ngel hahaha.


[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs te jepnin nje liber ku shkruhet historia e jetes tende do e lexonit fundin?

Mesazh nga Anakonda prej Tue 16 Feb 2016 - 2:01

do e lexoja :( ndoshta mund te mos tnjejtin gabim sic mund te beja ne fund te librit
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs te jepnin nje liber ku shkruhet historia e jetes tende do e lexonit fundin?

Mesazh nga V-I-P prej Fri 18 Mar 2016 - 10:48

Kurre! Librat jan vepra te njerezve parazite. cfar mund te mesosh nga nje liber qe flet per ty, nderkohe qe ti i ke perjetuar ato ne liber?! Porka Mizerja. :@
avatar
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs te jepnin nje liber ku shkruhet historia e jetes tende do e lexonit fundin?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi