Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

A është ky qyteti mbi Mars, që po mbahet sekret nga NASA?

Shko poshtë

A është ky qyteti mbi Mars, që po mbahet sekret nga NASA?

Mesazh nga Anakonda prej Thu 10 Dec 2015 - 23:56


NASA ka mohuar vazhdimisht që ka zbuluar ndonjë strukturë mbi Mars.Por dy video të hedhura së fundmi në rrjet nga entuziastët e hapësirës të bëjnë të besosh se ka diçka mbi planetin e kuq.
Një prej këtyre ‘eksperteve’, Sandra Elena Andrade thotë se NASA po na fsheh një qytet mbi Mars.Një tjetër entuziast i alienëve thotë se bëhet fjalë për hyrjen në qytet, e cila po mbahet e fshehtë.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi