Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Këta janë aktorët i urrejnë filmat e tyre

Shko poshtë

Këta janë aktorët i urrejnë filmat e tyre

Mesazh nga Anakonda prej Sat 30 Apr 2016 - 2:40


Të jesh aktorë është një punë që kërkon shumë pasion, mirëpo jo çdo film mund ta krijojë atë pasion dhe të ndjeheni mirë në rolin të cilin e luani. 
Këta aktorë jo vetëm që këta filma nuk i kanë në listën e të preferuarve, por edhe i kanë rënë shumë pishman që kanë pranuar të luajnë në ta.

Këta janë ata:
1.Channing Tatum, GI Joe: The Rise of Cobra, ai kishte thënë “Do të jem i sinqertë, e urrej këtë film”.
2. George Clooney i cili ka luajtur në filmin Batman & Robin për “The Graham Norton Show”, tha se çdoherë ndjehet keq kur e kujton se ka qenë pjesë e atij filmi.
3. Halle Berrypër filim Catwoman, ka thënë se dua ta falënderoj Warner Bros që më ka bërë pjesë të këtij filmi koti.
4.Daniel Radcliffe, nuk është se i ka ndjerë të gjithë filmat e Harry Potter, pasi që ai ka thënë se ndjehet keq kur i shikon ata se nuk ka qenë mjaftueshëm i mirë.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi