Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Kylie Jenner: Nuk varem nga askush

Shko poshtë

Kylie Jenner: Nuk varem nga askush

Mesazh nga Anakonda prej Sat 30 Apr 2016 - 2:43


Më e vogla e motrave Kardashian, Kylie Jenner, ka realizuar një set fotografik të ri. Këtë set ajo e ka realizuar në kuadër të intervistës për revistën “Glamour”. 

Në pyetjen se nëse është feministe ajo është përgjigjur me “Po”, duke treguar se pa marrë parasysh që ndoshta nuk e shpreh në publik këtë gjë, ajo është një feministe.
Kylie e ka vazhduar përgjigjen e saj duke thënë se është një vajzë e re dhe nuk varet nga askush, e aq më pak nga një mashkull.

“Unë jam një vajzë e re, nuk varem nga askush, bile as nga një mashkull. I fitoj parat e mija vet dhe kam filluar biznesin tim dhe ndjehem si inspirim për shumë vajza të reja të cilat dëshirojnë të jenë të pavarura” ka thënë Kylie. /KosovaPress/
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi