Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Trupi seksi i Draya Michelle 21 ditë pas shtatëzanisë

Shko poshtë

Trupi seksi i Draya Michelle 21 ditë pas shtatëzanisë

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:38


Draya Michelle padyshim që di si të rikthehet në formë pas shtatëzanisë.
 
Ylli i reality show “The Basketball Wives, vetëm 21 ditë pasi solli në jetë djalin e saj Jru me lojtarin e Dallas Cowboys, Orlando Scandric, ka treguar trupin e saj më seksi se asnjëherë më parë.
 
31 vjeçarja ka ndarë me 5.9 milionë ndjekësit e saj në Instagram foto ku shfaqet me kostum të kuq banje në bordurën e një pishine.
 
Ndërkohë disa përdorues kanë komentuar online se ajo duhet të qëndronte në shtëpi duke u kujdesur për të voglin e saj dhe jo të ekspozonte trupin.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi