Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Irina Shayk provokon Bradley Cooper

Shko poshtë

Irina Shayk provokon Bradley Cooper

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:39


​Ata janë të lidhur që prej një viti. Por i dashuri i Irina Shayk, Bradley Cooper mund të jetë tunduar për ta çuar marrëdhënien e tyre në një fazë tjetër pasi modelja bukuroshe ka shkëlqyer e veshur me një fustan nuseje, në sfilatën Barcelona Bridal Week. 

30 vjeçarja rrëmbeu vëmendjen e tëq gjithëve në pasarelë teksa dukej sensacionale në promovimin e koleksionit Pronovias 2016.
Irina padyshim dukej si një nuse që çdo mashkull do ishte krenar ta quante gruan e tij!
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi