Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Irina Shayk shkëlqen në të kuqe

Shko poshtë

Irina Shayk shkëlqen në të kuqe

Mesazh nga Anakonda prej Fri 10 Jun 2016 - 4:28


Për më shumë se një vit, vëmendja e Irina Shayk ka qenë e fokusuar vetëm te i dashuri i saj, Bradley Cooper.
Por mbrëmjen e së hënës, sytë e të gjithëve ishin te modelja bukuroshe e cila shkëlqente me një “jumpsuit” të kuq në eventin “CDFA Fashion Awards” në Nju Jork.
30 vjeçarja dukej mahnitëse teksa ka pozuar në tapetin e kuq të Hammerstein Ballroom.


avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi