Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

​Ja cila është vajza që u fotografua me Ronaldon!

Shko poshtë

​Ja cila është vajza që u fotografua me Ronaldon!

Mesazh nga Anakonda prej Fri 10 Jun 2016 - 4:30


Para disa ditësh ylli portugez i Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo u fotografua në një jaht duke kërcyer bashkë më një bukuroshe.
Nga fotot që po bëjnë xhiron e botës mësohet se bukuroshja, identiteti i të cilës është bërë i njohur, është e dashura e re e futbollistit.
Bukuroshja quhet Paula Suarez dhe ajo është një modele kolumbiane që punon mes Spanjës dhe Amerikës Latine.
Mes fotove që vajza ka postuar në profilin e saj në Instagram, janë edhe disa të tjera që e shfaqin në tribunën e stadiumit “Santiago Bernabeu”, duke dëshmuar ndoshta një miqësi me Ronaldon që ekziston prej kohësh dhe nuk është vetëm një flirt i një periudhe pushimi për t’i çlodhur në prag të Europianit.


avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi