Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Rihanna shijon pushimet në ishujt e Bahamasit

Shko poshtë

Rihanna shijon pushimet në ishujt e Bahamasit

Mesazh nga Anakonda prej Fri 10 Jun 2016 - 4:32


Është një nga femrat më të palodhura të botës së spektaklit dhe gjithashtu është nga ata persona që i shijon në maksimum ditët e saj të pushimit. Po flasim për këngëtaren Rihanna, e cila po kalon disa ditë në plazhet e Bahamasit.
28-vjeçarja është në shoqërinë e shoqes së saj të ngushtë Melissa Forde.
Bie në sy që pothuajse në çdo foto, Rihanna shihet me nga një pije alkoolike në dorë.

Aktualisht, Rihanna është në mes të turit të saj “Anti World Tour”. Në datën 17 qershor do të nisë koncertet në Europë me një shfaqje në “Amsterdam Arena” të Holandës.

avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi