Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Heidi Klum, "topless" në Francë

Shko poshtë

Heidi Klum, "topless" në Francë

Mesazh nga Anakonda prej Fri 10 Jun 2016 - 4:32


Heidi Klum dhe i dashuri Vito Schnabel sigurisht që duket se duhet të qetësohem pas gjetjes së dashurisë me Detin Mesdhe kohët e fundit.

Dy “zogjtë” e dashuruar nuk kanë në gjendje për të mbajtur duart e tyre jashtë njëri-tjetrin ndërsa pushojnë në Pampelonne, Gjiri i Shën Tropez në Francë.

Heidi klum sapo ka mbërritur në bregdet ka dalë duke toples dhe ka hyrë gjysmë e zhveshur në ujë me të dashurin e saj.


avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi