Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Georgia Kousoulou shfaq format gjatë pushimeve në Meksikë

Shko poshtë

Georgia Kousoulou shfaq format gjatë pushimeve në Meksikë

Mesazh nga Anakonda prej Fri 10 Jun 2016 - 4:34


Yjet e TOWIE Georgia Kousoulou dhe i dashuri i saj Tommy Mallet duket se e kanë shijuar qëndrimin e tyre në Cancun të Meksikës.
Çifiti është fotografuar pranë një pishine teksa kanë kaluar disa momente sëbashku.
Georgia, 24 vjeç, e veshur me bikini ngjyrë jeshile ka shfaqur trupin e saj në formë.


avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi