Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Togerja 26 vjeçare e ushtrisë zgjidhet Miss Amerika 2016

Shko poshtë

Togerja 26 vjeçare e ushtrisë zgjidhet Miss Amerika 2016

Mesazh nga Anakonda prej Fri 10 Jun 2016 - 4:34


Deshauna Barber, nga distrikti i Kolumbias është kurorëzuar si Miss Shtetet e bashkuara të Amerikës për vitin 2016, në paradën e bukurisë që u zhvillua në Arenën e Las vegas, Nevada.
Bukuroshja Olivia Jordan nga Oklahoma, fituesja e cmimit për 2015, ia pasoi kurorën e bukurisë barber.
26-vjeçarja Deshauna Barber ka fituar kurorën e më të bukurës në Amerikë dhe punon si togere e ushtrisë amerikane dhe analiste informatike në Departamentin e Tregtisë në Ëashington.
Barber ka lënë mbas përfaqësueset e Georgia dhe Haëaii, Chelsea Hardin dhe Emanii Davis ,të cilat u shpallën shoqërueset e parë dhe e dytë e misit. Në vitin 2011, Deshauna ka përfunduar studimet e larta në Universitetin e Virginias. Ajo hyri në ushtri që në moshën 17 vjecre, duke ndjekur gjurmët e prindërve dhe vëllezërve të saj. Babai i saj është vendosur në Irak që pas sulmeve terroriste të 11 shtatorit.
Barber e konsideron uniformën një traditë familjare dhe patriotizëm. Ajo aktualisht ndodhet e stacionuar në Fort Meade, Marilend. Miss Amerika e re do të tërhiqet për një periudhë kohe nga shërbimi ushtarak, në mënyrë që t’u përkushtohet angazhimeve që sjell kurora e më të bukurës së SHBA-ve.

avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi