Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Vajza e Obamas punon në një restorant gjatë verës

Shko poshtë

Vajza e Obamas punon në një restorant gjatë verës

Mesazh nga Anakonda prej Fri 5 Aug 2016 - 23:34


Dikush mund të mendojë se të jesh e bija e një lideri botëror do të ju garantojë një pushim gjatë kohës së verës, shkruan Independent. 

Megjithatë, Sasha Obama-s i duhet të mësojë se ka për të punuar si gjithë të tjerët dhe ka kaluar verën e saj duke punuar si arkëtare në një restorant me ushqim deti.

15 vjeçarja është fotografuar në restorantin ‘Nancy’ në Martha Vineyard, në Massachusetts e veshur në uniformë dhe prapa një arke, nga Boston Herald.
Gazeta raporton se vajza e vogël e Presidentit të SHBA-ve ka përdorur emrin e saj të plotë Natasha, gjatë punës me turne katër orë në ditë në restorant, transmeton KosovaPress.
Ajo thuhet se pritet që të punojnë deri në fundjavë, kur familja e saj do t’i bashkohet asaj në vreshtin ‘Marthas’ për pushimet e tyre vjetore.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vajza e Obamas punon në një restorant gjatë verës

Mesazh nga Albanian prej Sun 11 Sep 2016 - 1:51

Mire e bon ca te boj tjeter kjo [smile_1]

Albanian
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 8
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/09/2016
Mosha Mosha : 33

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi