Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

9 modelet që nuk guxojmë t’i quajmë pensioniste (foto)

Shko poshtë

9 modelet që nuk guxojmë t’i quajmë pensioniste (foto)

Mesazh nga Anakonda prej Fri 5 Aug 2016 - 23:37


Shumë prej nesh mendojnë se të jesh i vjetër është një ndëshkim apo një sëmundje e pashërueshme . Por nuk është kështu! 

Gratë në këtë artikull dëshmojnë se është e mundur të plakemi me elegancë.

Ato janë mbi 70 vjeçe, dhe janë modele. Këto gra nuk e fshehin moshën e tyre.
Ato injorojnë stereotipet dhe thjesht jetojnë jetën e tyre.
Në qoftë se ju për disa arsye nuk jeni të qetë për shkak të moshës tuaj , më poshtë do të gjeni 9 arsye plotësisht të mrekullueshme për të lënë sikletet tuaja mbrapa.
Ndiqni shembullin e këtyre zonjave:
Lauren Hutton, 72


Jacqueline Murdock, 86Daphne Selfe, 86Baddie Winkle, 86China Machado, 86Valerie Pan, 75Carmen Dell’Orefice, 85Gitte Lee, 81Joyce Carpati, 82


avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi