Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

perdhendetje juve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

perdhendetje juve

Mesazh nga bekimi prej Thu 5 Jan 2017 - 3:08

Pershendetje shiptar  ku jeni

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1875
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 39

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perdhendetje juve

Mesazh nga Anakonda prej Sat 14 Jan 2017 - 2:47

Rrrugeve te Kurbetit, Pse pyet :P...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31596
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 21
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perdhendetje juve

Mesazh nga bekimi prej Tue 31 Jan 2017 - 18:09

Pershendetje ty

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1875
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 39

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perdhendetje juve

Mesazh nga bekimi prej Sun 5 Feb 2017 - 12:45

Pershendetje  juve

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1875
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 39

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perdhendetje juve

Mesazh nga Anakonda prej Sat 25 Mar 2017 - 10:25

Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31596
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 21
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perdhendetje juve

Mesazh nga bekimi prej Tue 16 May 2017 - 2:38

Persh per  ty

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1875
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 39

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perdhendetje juve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi