Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Pershendetje nga Netedy

Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga An0nim prej Fri 22 Sep 2017 - 8:06

http://forum.netedy.com

Eshte hapur nje platforme e re forumi ( forum.Netedy.com) eshte ne nje mirembajtje te mire dhe ka secili te drejten e fjales.Ju mirepresim te gjitheve. [smile_1]
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga bekimi prej Tue 26 Sep 2017 - 4:42

Pershendetje antar  te nderuar

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1884
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 40

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi