Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Me qan zemra.....

Faqja 4 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shko poshtë

Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009 - 4:15

First topic message reminder :

Me qan zemra sepse me mungon ti
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 30 Jan 2010 - 6:07

kur mungon dite me rradhe
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti prej Sat 30 Jan 2010 - 6:11

Me qan zemra yllo!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 30 Jan 2010 - 6:12

per dicka
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti prej Sat 30 Jan 2010 - 6:13

Per askend

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 30 Jan 2010 - 6:13

per njerez si ti
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Anonim prej Sat 30 Jan 2010 - 6:13

Per Dike
avatar
Anonim
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Aty ku Ballakumja eshte me e Shijshme :)
Postime Postime : 356
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2010
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : C`do gje e bukur dhe e mire eshte preferenca ime :)

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti prej Sat 30 Jan 2010 - 6:14

per njonen!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 30 Jan 2010 - 6:20

per asnje
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Anonim prej Sat 30 Jan 2010 - 6:34

per vellain tim
avatar
Anonim
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Aty ku Ballakumja eshte me e Shijshme :)
Postime Postime : 356
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2010
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : C`do gje e bukur dhe e mire eshte preferenca ime :)

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 30 Jan 2010 - 6:36

per dike se esht i vogel e luajn me te
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Ardii prej Sat 30 Jan 2010 - 6:46

me qan zemra per tyy
avatar
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 30 Jan 2010 - 6:47

nga zemra per te gjith po dhe per motren, klea, belti dita,
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Ardii prej Sat 30 Jan 2010 - 6:49

me qan zemra  per nje goc 
avatar
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 30 Jan 2010 - 7:33

per asnje
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti prej Sat 30 Jan 2010 - 12:46

Me qan zemra per ty zemer!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 30 Jan 2010 - 13:20

me qan zemra per nonen time
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti prej Sat 30 Jan 2010 - 23:52

Me qan zemra oj zemer!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga LaDescarada prej Sun 31 Jan 2010 - 3:37

me qan zemra kur me kujtohet nje rast
avatar
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti prej Sun 31 Jan 2010 - 14:47

per tyy

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me dhemb zemra kur

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Sat 4 Dec 2010 - 13:40

Me dhemb zemra kur ste shikoj ..
Po juve per cfare ju dhemb mireseerdheet


Edituar për herë të fundit nga Cun Boss në Sat 4 Dec 2010 - 14:25, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sat 4 Dec 2010 - 13:47

Me dhemb zemra...

Me dhemb zemra kur te shoh me sy,
e s'arrij dot trupin tend me dor t'a prek.
Me dhemb zemra, kur te therras me ze,
e ti s'me degjon, sikur une te jem i vdek.

Me dhemb zemra, me dhemb shum e mjera.
Por me kot dhemb, se ti kurre s'do t'a kuptosh.
Me dhemb zemra dhe kurre s'do qetesohet.
Sepse edhe ajo e di, qe kurre s'do t'a pranosh.

© Saimiri...
Londer, dt 5.12.2010
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Sat 4 Dec 2010 - 13:50

Saimiri shkruajti:Me dhemb zemra...

Me dhemb zemra kur te shoh me sy,
e s'arrij dot trupin tend me dor t'a prek.
Me dhemb zemra, kur te therras me ze,
e ti s'me degjon, sikur une te jem i vdek.

Me dhemb zemra, me dhemb shum e mjera.
Por me kot dhemb, se ti kurre s'do t'a kuptosh.
Me dhemb zemra dhe kurre s'do qetesohet.
Sepse edhe ajo e di, qe kurre s'do t'a pranosh.

© Saimiri...
Londer, dt 5.12.2010

sh e bukur..te lumte.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sat 4 Dec 2010 - 13:51

Faleminderit, ishte thjesht nje e castit, nga nje frymezim qe me erdhi
prej titullit te temes qe sapo kishte hapur Cun Boss, ndaj e falenderoj
edhe ate me kete rast, se mora frymezim nga fjalet e tija...

Sinqerisht:
Saimiri...
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Sat 4 Dec 2010 - 13:57

me dhemb zemra? vetëm i dashuruari e ndjen !

Heshtje asgjë nuk ben ze
Por këtë heshtje
Dashuria ime per ty në zemër e mban!

Heshtje, asgjë nuk dëgjohet
Kujdes se dashuria me dhimbjen
Takohet ....!!


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sat 4 Dec 2010 - 13:59

Bravo Cun Boss per keto thurje te lira dhe teper te ndjeshme ne te njejten kohe...

brava brava brava
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sat 4 Dec 2010 - 14:00

Me dhemb zemra kur, ti s'me gjendesh prane per t'ma qetesuar...
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Sat 4 Dec 2010 - 14:01

Saimiri shkruajti:Bravo Cun Boss per keto thurje te lira dhe teper te ndjeshme ne te njejten kohe...

brava brava brava
bravo edhe per ty saimir dhe ajo ishte e papar e jotja :429293:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sat 4 Dec 2010 - 14:02

Faleminderit edhe prej teje, sepse ishin ato fjalet e tua qe kishe
zgjedhur per kete teme, qe me frymezuan...

Respekte.
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Sat 4 Dec 2010 - 14:09

...me dhemb zemra...se ti paske degjuar fjalet e tjereve..e besuar....
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sat 4 Dec 2010 - 14:10

... sa here qe agon mengjesi, dhe s'te kam prane, ashtu sikur ngahera.
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Sat 4 Dec 2010 - 14:12

......se ike..dhe e di qe nuk kthehesh......
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sat 4 Dec 2010 - 14:17

... kur mendoj qe ende gjysmen e saj po m'a mban peng me pa te drejte.


Edituar për herë të fundit nga Saimiri në Sat 4 Dec 2010 - 14:57, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Sat 4 Dec 2010 - 14:24

..kujtoj se gjysma e saj u thye ne agun e brishte te ikjes tende.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sat 4 Dec 2010 - 14:58

... e di qe nuk jeton me. :qajjjjjj: :qajjjjjj: :qajjjjjj:
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 4 Dec 2010 - 23:13

,,,kur te dhemb ty
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga bobi 10 prej Sat 4 Dec 2010 - 23:16

kur hesht


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
avatar
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 4 Dec 2010 - 23:18

,,kur nuk flas por ngaqese mendoj se nuk do hooohoo
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga bobi 10 prej Sat 4 Dec 2010 - 23:23

kur mendon ashtu qe s'ju perket [You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
avatar
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster prej Sun 5 Dec 2010 - 1:36

Kur kujtoj te kaluaren


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sun 5 Dec 2010 - 1:47

... me biejn nder mend ato momente qe m'a cajn shpirtin dysh.
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi