Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Me qan zemra.....

Faqja 3 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shko poshtë

Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009 - 4:15

First topic message reminder :

Me qan zemra sepse me mungon ti
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Dec 2009 - 8:46

me qan zemre per njerzt te mir
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Dec 2009 - 10:16

PER DIKE QE E DESHA E DUA DHE DO TA DUA DERI SA TE MBYLL SYTE
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Neta E prej Mon 21 Dec 2009 - 10:23

stefan shkruajti:PER DIKE QE E DESHA E DUA DHE DO TA DUA DERI SA TE MBYLL SYTE
Pajtohem me ty Stefani
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Dec 2009 - 10:24

me qan zemren gotika se nuk je ti pran meje
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Neta E prej Mon 21 Dec 2009 - 10:26

Se Kushtrimin se kam afer
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Dec 2009 - 10:41

PARA DHE PAS BUKE SI I BEHET HALLI?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Dec 2009 - 11:02

kur ste kam prann
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata prej Mon 21 Dec 2009 - 11:05

kur shoh se gjithcka mori fund


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Dec 2009 - 11:09

per nje kupe raki
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata prej Thu 24 Dec 2009 - 10:41

kur shoh dike qe vuan


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga OLAS prej Thu 24 Dec 2009 - 10:42

ME QAN ZEMRA QE SE KAM PRANE VOGELUSHEN TIME [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Dec 2009 - 10:44

SEPSE ESHTE KRISHTLINDJET E PARA PA NENEN TIME DHE I JAM BETUAR QE KTE NATE SDO IKI GJEKUNDI
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Dec 2009 - 10:45

me qan zemra se nuki kom takua asteni ne forum
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata prej Thu 24 Dec 2009 - 10:53

me qan zemra kur kujtoj dike qe nuk eshte me


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Erika prej Thu 24 Dec 2009 - 10:54

kur shoh qe jeta me ik
avatar
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : studente

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Dec 2009 - 11:00

me qan zemren shum si nukikom gjall ma te dashurit te mi
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster prej Thu 24 Dec 2009 - 11:06

me qan zemra kur skam babai tim afer ne keto dite feste [You must be registered and logged in to see this image.] ku vetem ai mungon


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Dec 2009 - 11:11

me qan zemren se mua me mugojn shum anatr te familes
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata prej Thu 24 Dec 2009 - 11:13

me qan zemra per dicka


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Dec 2009 - 11:15

PER ERIN QESPO SHKRUAN ME
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata prej Sat 26 Dec 2009 - 12:38

me qan zemra kur kujtoj dicka


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 26 Dec 2009 - 13:08

me qan zemra kur me ik nga afer
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti prej Sat 26 Dec 2009 - 14:25

Me qan zemra per njonen!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Neta E prej Sun 27 Dec 2009 - 1:35

Per njonin
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti prej Tue 29 Dec 2009 - 5:55

Per askend!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 29 Dec 2009 - 6:08

me qan zemra per diko
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 29 Dec 2009 - 6:09

me qan zemra per diko
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti prej Tue 29 Dec 2009 - 6:09

Me qan zemer per asnje!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Neta E prej Wed 30 Dec 2009 - 2:14

Me qan zemra per dike
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti prej Mon 4 Jan 2010 - 3:26

per kerkonn

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata prej Mon 4 Jan 2010 - 3:28

kur kujtoj dicka


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti prej Wed 6 Jan 2010 - 13:03

Me qan zemra per njonen!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata prej Tue 19 Jan 2010 - 13:35

kur vuajn personat qe dua


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti prej Wed 20 Jan 2010 - 6:26

Me qan zemra shume!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata prej Wed 20 Jan 2010 - 9:58

me qan zemra kur vuaj


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 20 Jan 2010 - 9:59

per tyy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata prej Wed 20 Jan 2010 - 10:15

me qan zemra kur shoh te vuajn njerzit qe dua


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 20 Jan 2010 - 10:17

me qan zemra kur shoh qe ka semundje pa sherimm
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata prej Thu 21 Jan 2010 - 12:39

me qan zemra kur vuajn miqt e mi


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti prej Sat 30 Jan 2010 - 5:10

Me qan zemra qe nuk erdhe ne dreke!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi