Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 3 Dec 2009 - 13:24

First topic message reminder :

mendimi im i parè kur u regjistrova nè kèt foum ishte:
a thua si do t'ia kaloj n'kèt forum..!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Ariel prej Sat 2 Oct 2010 - 11:12

te regjistrohem njehere meqe me tha Belti, pastaj me t'pame me t'bome.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Leo_uk prej Sun 3 Oct 2010 - 5:39

S'pata mendime, rastesisht e gjeta .. meqe po bie shi ketu non-stop thashe te gjej ndonje forum shqiptare qe ka aktivitet..

Megjithate, pershtypjet jane me te mirat..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 40

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 3 Oct 2010 - 5:46

Ua, me kujtuat mendimin me te bukur... ato caste nuk shpetoja dot nga perqafimi juaj, isha shume i gezuar nga kjo ndjenje mendimi... :o
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Dua prej Sun 3 Oct 2010 - 5:51

po gjej nje shoqeri te re
Dua
Dua
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ku te dua une.
Postime Postime : 4388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2010
Hobi Hobi : Tenis

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 3 Oct 2010 - 6:16

isha ne nje forum tu postua dhe klea me ftoj mendoja te hy sa per ta vizitua po jam ne forum qe nje vit e mateper
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga T_o_n_i prej Sun 3 Oct 2010 - 6:18

se njihja Klean
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga aLbinna. prej Wed 6 Oct 2010 - 8:22

III SA i mire kyy beltiiii (qe me ftoi):p
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga WebMaster prej Wed 17 Nov 2010 - 10:35

them mendimi se si me erdhi mendja ta hapja sepse nuk doja te humbja nje miqesi qe kam njohur ne nje forum tjeter


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga AlBora prej Wed 17 Nov 2010 - 10:46

me ftoi pexha dhe vet u zhduk [smile_1] [smile_1]

prej asaj dite futem ketu cdo dite
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : leximi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Nov 2010 - 10:51

me ftoj klea nga nje forum tjeter dhe ashtu meta ne ket forum qe nje vit e teper ajo koh ka qen shum e mir dhe nuke haroj kurr.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga LaDescarada prej Wed 17 Nov 2010 - 11:06

une thejsht veq u regjistrova se em kan ftuar...dhe nuk e mendoja se do te postoj aq shum
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Fri 19 Nov 2010 - 2:36

A thua ka shkrimet/anetare te hajrit?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Nov 2010 - 2:38

Ermelinda shkruajti:A thua ka shkrimet/anetare te hajrit?

Cili eshte konkluzioni deri me tani?...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Nov 2010 - 3:10

Luan_Valikardi shkruajti:
Ermelinda shkruajti:A thua ka shkrimet/anetare te hajrit?

Cili eshte konkluzioni deri me tani?...

NO KOMENT!

OK!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Fri 19 Nov 2010 - 5:25

No comment... mireseerdheet
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Emona prej Fri 19 Nov 2010 - 6:23

Hasa Ne K.L.F Rastesish |Dheeeee me pelqeu Shum Vendos Te behem Pjes E kti forumiiii Nga Ajo dite jom Pjese e kti forumi.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga xhoni_bravo prej Sat 27 Nov 2010 - 12:50

thash ketu do gjej qetsi edhe e gjeta mhmmmm1
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : sekret

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Sat 27 Nov 2010 - 12:52

me thene drejten pashe shefen ktu dhe rash ndashni direkt me kte ene forumin,thashe te regjistrohem mbase me don dhe mua ajo [smile_1]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga WebMaster prej Mon 13 Jun 2011 - 6:57

Ah ti ke ikur fare vallai 432965

Mendova te hapja kete shtepi se kisha shoqerine edhe doja te mbaje akoma lidhje me ato edhe keshtu eshte .. 432965


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Emona prej Mon 13 Jun 2011 - 6:59

[You must be registered and logged in to see this image.] Car mendimesh mu silleshin ne kok kur erdhaaaaaaa [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] me mir esju them se kur erdha ishin krej ndryshe se si jan sote [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Durrsaku prej Mon 13 Jun 2011 - 7:00

te shoh cfare ka krijuar klea
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cigarja

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga WebMaster prej Mon 13 Jun 2011 - 7:03

EmoNa shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Car mendimesh mu silleshin ne kok kur erdhaaaaaaa [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] me mir esju them se kur erdha ishin krej ndryshe se si jan sote [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

haha kan pasur frike ori qesh


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Emona prej Mon 13 Jun 2011 - 7:05

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Prej kujt miii [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Ishalla s'jon friksu prej meje [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Klio prej Fri 4 Nov 2011 - 10:49

Ishalla po bejme nje dore gallat ketu.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Fri 4 Nov 2011 - 11:00

Fillimisht se kisha idene sa isha futur ato kohe me 2009 ne boten e internetit e skuptoja shume gjera per mos then se nga forumi smerrja vesh asgje...Jam futur me ftesen e dikujt qe e sot e kesaj dite flasim bashke skemi humbur mbas asaj ky person me ndihmoi paksa te kuptoja si funksionon nje forum e cfare behet,,,pak e hutuar ne fillim por u ambjetova lehte e ja ku jam..qe thate ju qe sthate asgje...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 4 Nov 2011 - 11:19

me ftoj njona ne ket forum me kujtohet ajo me rregjistroj dhe me perkrahi nje koh ishum miq te mir por me von ajo me largoj nga shoqeria dhe sot sedi arsyen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Fri 4 Nov 2011 - 11:26

Te zeja nai dashnore [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga dajti modh prej Fri 4 Nov 2011 - 11:39

per lesh erdha ..por lesh nuk gjeta [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga WebMaster prej Fri 4 Nov 2011 - 12:53

Eh mendova thashe te bej ca thashetheme me ju prandaj hahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Darius prej Fri 4 Nov 2011 - 12:55

me bo na cik sherr me klean :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga WebMaster prej Fri 4 Nov 2011 - 12:56

Ec kur te duash hahaha po ta mbajti hahaha [@@@@@@]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Darius prej Fri 4 Nov 2011 - 13:00

Klea shkruajti:Ec kur te duash hahaha po ta mbajti hahaha [@@@@@@]
foli kush :[LoL]: :[LoL]: [@@@@@@]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga EMI prej Sat 5 Nov 2011 - 4:40

ja ky simpatiku me solli ktu ne mesin tuaj....dhe ekom flori se me ka gjet nje alamet forumi, qe tani nuk di si te dal e gjelle pa more meqafe nejnjonin..... geeegge [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga T_o_n_i prej Sat 5 Nov 2011 - 6:03

per hajer ishalla
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga dajti modh prej Sat 5 Nov 2011 - 6:12

te vras miza,,, me pallaske [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga EpiKada prej Sat 5 Nov 2011 - 6:39

me ftoi Emona gati nje vit me perpara, sgjeja shume kohe...ishte periudhe e keqe atehere ...u rregjistrova dhe pse kisha vendosur mos te merresha shume...por miqesia me mbajti dhe per hir te disa personave qe virtualisht dhe pse i njoh ja vlen te postosh dhe te shkembesh mendime !!! Ja vlen.
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Maksi prej Sat 5 Nov 2011 - 7:07

argetim dhe shoqeri te paster
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Eriku prej Sat 5 Nov 2011 - 7:36

me ka ftuar ARIEL
Eriku
Eriku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 572
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2011
Mosha Mosha : 33

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Free spirit prej Sat 5 Nov 2011 - 7:36

shpresoja te ndihesha mir ne kete forum dhe keshtu rezultoi
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 24

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Emona prej Mon 7 Nov 2011 - 5:25

Rastesia...Beri qe te njoh shum Persona qe sote i Kom Shok /shoqe Te mire.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi