Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Shko poshtë

SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga marsida prej Mon 12 Jan 2009 - 22:31

PER MU 100% :lol!: :lol!:
avatar
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vellai prej Mon 12 Jan 2009 - 23:32

jam dakorte me kte larte :flower:
avatar
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 106
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga marsida prej Mon 12 Jan 2009 - 23:33

sa na u puqkan mendimet ne mer jahu gagagaga apo kujt nuk i puqen per kte tem thuj :lol!:
avatar
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Jan 2009 - 2:56

shume sexy ne nje mardhenie eshte si toka po eshte e mire jepe fruta te mira po eshte e keqe jep furta te keqia
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga marsida prej Tue 13 Jan 2009 - 2:58

PO MOS ME DHON FRYT FARE SI I BOHET HALLIT VLLA :lol!:
avatar
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Jan 2009 - 3:42

Eshte içik eshte por,,jo primar juhjjjjj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga marsida prej Tue 13 Jan 2009 - 3:43

ESHT ICIK SI SHUM EEEEEE :P
avatar
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Jan 2009 - 3:45

ehe , hahhahahahha kalamoni prapt qe qeke juhjjjjj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga marsida prej Tue 13 Jan 2009 - 3:47

HAHAHAHAHHAHAA UN JAM BO PER TU MARTU KJO THOT KALAMO PFFFFFFFFF :P :lol!:
avatar
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Jan 2009 - 3:48

Qyqaaaaaaaaa,po ti je ala ne shkoll mer ca gruje po thu :lol!:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga marsida prej Tue 13 Jan 2009 - 3:50

QYQAAAAAAAAAAA MI GRAAAAA HAHAHAHAHAHAH PO MI DHE SHKOLL DHE GRU :lol!:
avatar
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Jan 2009 - 4:19

ueeeeeee,kur ka gru ene ky mo,mos ngelt kom kalamoni ne tok juhjjjjj (se mos thun per grun e komshiut ti mer se, na fulliqe ) :lol!:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga marsida prej Tue 13 Jan 2009 - 4:20

HAHAHAHHAHA PO PRAP SE GRUN E KOMSHIUT E DU FORT UN E KAM SI GRUN TIME :lol!: :lol!:
avatar
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Jan 2009 - 4:22

ne pjes e ndani mer ,dhe cilen pjes i preferon juhjjjjj ?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga marsida prej Tue 13 Jan 2009 - 4:24

UN E KAM NGA MESI E POSHT AI NGA MESI E LART :lol!: :lol!:
avatar
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga alketa prej Thu 22 Jan 2009 - 5:48

hahahahh mate miren paske mo noone
hallall
kjo trego se di me zgjedh
avatar
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Jan 2009 - 5:49

shume se nje lisheje pa sekse eshte si gjella pa krip
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Jan 2009 - 9:55

shume e rendesishme ska mardhenie pa sex
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga jona prej Thu 29 Jan 2009 - 2:58

seksi ne nje mardhenie eshte e natyrshem
por jo primar
ka gjera te tjera qe jan primare
i eshte dicka e bukur qe i ka dal boja .....hahhhaaah shaka
avatar
jona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 261
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vellai prej Thu 29 Jan 2009 - 3:05

ehe e ke gabim pa sex nuk munde te kete jetegjatesi
ne nji mardhenie
avatar
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 106
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 29 Jan 2009 - 4:18

eshte i rendesishem ..por jo primar
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga alketa prej Fri 13 Feb 2009 - 8:32

eshte pjese e rendesishme e nje lidhje, por jo gjithça...
avatar
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga xhoel prej Wed 18 Feb 2009 - 17:56

sex eshte shume i rendesishem ne nje mardhenje
po su kenaqe me partneren
beje si marinaret
mer nje drase e hap nje vrim :gezim:
avatar
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga WebMaster prej Fri 6 Mar 2009 - 3:14

PER MU 100% :lol!: :lol!:


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga rifati prej Fri 6 Mar 2009 - 3:18

po burrin e grune shtrati mban ne lidhje e vertet
avatar
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 6 Mar 2009 - 3:25

% te madheeee shumm 20000.....%
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Mar 2009 - 5:32

eshte si te thuash sa rendesi ka uji tek nje lule
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga xhoel prej Wed 11 Mar 2009 - 5:56

po shume i rendesishem
njeriu srron dot pa oksigjen
edhe mardhenje pa sex ska
avatar
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga WebMaster prej Wed 11 Mar 2009 - 5:58

rrin buka pa u njomur joooo nuk rrin ka shum renci


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga gesti prej Wed 11 Mar 2009 - 6:09

shum shum shum
avatar
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Lot i derdhur prej Wed 11 Mar 2009 - 6:13

shum i rendesishem esht un la gjdo gja per sex
avatar
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Mar 2009 - 6:22

shum e rendesishemeee eshtee, pa seks , ska jetttttttttttttt
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Mar 2009 - 7:59

eshte i rendesishem po jo projotar !
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga rifati prej Wed 11 Mar 2009 - 9:20

po kur nuk ka dashuri me dhe nuk mjaftojne puthjet ne koke e qaf mjafto


duhet te puthet..................................per te ber qef hahahha
avatar
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 7 Jul 2009 - 8:48

kur e do me gjith zemer ..shume i rendesishem
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 7 Jul 2009 - 8:51

shume i rendesishem
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Anakonda prej Wed 31 Dec 2014 - 1:16

aspak i rendsishem
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SA I RENDESISHEM ESHT SEXY NE NJE MARDHENIE ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi