Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Thu 28 Jan 2010 - 12:56


.....................
Kush se njeh ..
Le ta kuptoj.. .
E ka emrin.....
Anash pa boj..
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Aristogata prej Thu 28 Jan 2010 - 12:57E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga WebMaster prej Thu 28 Jan 2010 - 12:59

Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Vizitor prej Thu 28 Jan 2010 - 13:02

un e gjeta
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Thu 28 Jan 2010 - 13:05

....ANNA....
.................
ANNA fort sec ..
po kercen..
sepse emrin ..
shpejt po e gjen..
......................
eshte me e mira ..
ne kte forum..
nuk fle kurre.
pa i vu tgjithe ngjum.
..............................
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Vizitor prej Thu 28 Jan 2010 - 13:07

hahhahaha dajti bravo
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Thu 28 Jan 2010 - 13:09

ANNA shkruajti:hahhahaha dajti bravo
..
tani ka fillu ..
me u fal..
nje e nates..
sapo ka dal..
..................
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga WebMaster prej Thu 28 Jan 2010 - 13:18

HAHAH TE LUMTE LOL SHUM TE BUKURA HAHA
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Vizitor prej Thu 28 Jan 2010 - 13:23

hahhahah edhe,,,,,,,,,,
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Thu 28 Jan 2010 - 13:23

PER TE GJITHE..
........................
Besoj ndonjerit.
qefi si ngel..
neqoftese emri..
ketu i del..
........................
qofte per mire ..
ose per keq..
se bojm qyfyre .
ketu mer d..q..
........................
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga WebMaster prej Thu 28 Jan 2010 - 13:25

haha mos ki merak se asnjej si ngel hadri lol
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Vizitor prej Thu 28 Jan 2010 - 13:26

NA MBAJN NE GOJ
E NA KAN ZILI
QE NE KEMI DAJTIN
E MADH PARTI
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Thu 28 Jan 2010 - 13:29

...MELAQJA...
...................
kjo melaqja..
goc per smari..
ka qene e para ..
qe ma vari..
....................
se di cmenim ..
tani ka kjo..
mbase sonte ..
me propozo.
....................
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Vizitor prej Thu 28 Jan 2010 - 13:32

POR TE GJITH
TE THONE CTE DOJNE
NE KLEAN FORUM
SDO TA LESHOJM
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Fri 29 Jan 2010 - 12:52

.....ARISTOGOTA....
.
Erdha ne kete ore..
vone dhe i merzitur..
por aritogota jone..
mire ne na ka pritur.
.
pak ftohte eshte perjasht.
ska faj eshte janar
por kur vij ketu.
brenda eshte behar..
.
sa te mire e kemi..
elbasonllijen ton..
se per pese minuta..
makaronet na i ben.
.
te jap shume urime..
ty ARISTOGOTA..
je goca me e mire .
besoj qe ka gjithe bota..
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Aristogata prej Fri 29 Jan 2010 - 12:57flm dajti shum shum e bukur juhjjjjj


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Fri 29 Jan 2010 - 13:01

....KUSHTRIMI...
........................
Pse more KUSHTRIM..
ti na je merzit..
i fusim nga nje birre.
mendjen mos e vrit.
.
me merzitjen tende..
asnje gje sfiton..
vetem veten tende..
me shume e shkaterron.
.
hiqe ti merzitjen..
jeta eshte e gjate..
mendo vec per qefe.
dite edhe nate..
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 29 Jan 2010 - 13:44

e qelluar kjo
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Fri 29 Jan 2010 - 15:14

....ANONIM.....
........................
Anonim po derdh .
shume lot..
qan verte.
a ja fut kot..
....................
Vec nje gje
fort mire e di..
nuk qan burri.
kshu si ti...
.....................
Leri qarjet ..
ti mer cun..
se me qarje..
smaro pun..
.....................
Neqoftese.ty..
dicka te pelqen..
shtroju punes ...
se te vjen....
..................
Se me qarje..
dhe ankesa..
kot e mban .
veten me shpresa..
.....................
Prandaj mbaje..
mend kete fjale..
sepse qenke..
goxha djal..
......................
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Ardii prej Fri 29 Jan 2010 - 21:37

KQYRNI SHOQE QA KA RRIT
NANA IIIIIIIIIII OOOOO
SI KJO KLEA NUK ASHT
ASNJO puc :5454787:
avatar
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Anonim prej Sat 30 Jan 2010 - 5:11

ARISTOGATA

Në ketë natë të qetë
pran dritares qendrojë,
shikojë yjet në qiell
dhe për ty mendojë.
avatar
Anonim
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Aty ku Ballakumja eshte me e Shijshme :)
Postime Postime : 356
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2010
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : C`do gje e bukur dhe e mire eshte preferenca ime :)

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 30 Jan 2010 - 7:02

dajti modh shkruajti:....KUSHTRIMI...
........................
Pse more KUSHTRIM..
ti na je merzit..
i fusim nga nje birre.
mendjen mos e vrit.
.
me merzitjen tende..
asnje gje sfiton..
vetem veten tende..
me shume e shkaterron.
.
hiqe ti merzitjen..
jeta eshte e gjate..
mendo vec per qefe.
dite edhe nate..

flm shum more mik se metvrtet ti je person i mir
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Sun 31 Jan 2010 - 14:12

............... A N N A ...................
................................................................................
eshte nje goce..
ne kte forum..
qe rrin zgjuar..
kur te gjithe flej gjum..
.
rrin ne oret..
shume te vona..
keshtu eshte mesuar..
si thote gje nona.
.
ka liqenin .
per karshi..
emrin e saj .
kush nuk e di..
.
ANNA jon ..
tek ky forum..
eshte e fundit ..
qe flen gjum...
.
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Vizitor prej Sun 31 Jan 2010 - 14:19

jam me e mira hahhaahha
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Sun 31 Jan 2010 - 14:22

me e mira sonte je ..
se pa gjume beltin e le..
................................
por ke fillu me me lone dhe mu..
ardhmeria gjithashtu.....
.........................................
keshtu ti goce ..
si e ke nis..
do te ngelim ..
ke der e shpis..
........................
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Vizitor prej Sun 31 Jan 2010 - 14:24

hahahahha sa qesha,dajti naten se po me vjen keq per ju
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Sun 31 Jan 2010 - 14:28

naten anna .
po te them ..
se ketu neser..
do jem..
.................
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Vizitor prej Sun 31 Jan 2010 - 14:29

naten dajti e njehere
se me mu postimet
smbarojn asnjehere
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Sun 31 Jan 2010 - 14:31

naten princeshe e liqenit ..
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Mon 1 Feb 2010 - 22:20

......ERIKA......
.
Kjo ERIKA..
goce e mire..
vjen ne forum ..
qe pa gdhire..

por me shume ..
me pelqen..
ke avatari ..
ka nje qen..
.
kalo mire ..
une te uroj..
kete dite .
qe sa filloj..
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Erika prej Mon 1 Feb 2010 - 23:46

dajti modh shkruajti:......ERIKA......
.
Kjo ERIKA..
goce e mire..
vjen ne forum ..
qe pa gdhire..

por me shume ..
me pelqen..
ke avatari ..
ka nje qen..
.
kalo mire ..
une te uroj..
kete dite .
qe sa filloj..


sa e bukul mua do me falesh se un jam tap topi sdi te shkruaj poezi por di te te faliminderohem mire
avatar
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : studente

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Wed 3 Feb 2010 - 12:00

.....aristogota......
.........................
ketu eshte rehat ..
sepse sna bertet..
shkruji dit e nate ..
prap i prish vete..
.......................
rrofsh ti moj ari ..
tani po te them.un...
per peshkun me vere..
sa shume me shijun...
...............................
dhe ne fund fare..
me ate omelsin...
kafen dhe biskotat ..
per gjithe shoqerin..
............................
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Aristogata prej Wed 3 Feb 2010 - 12:01

bravo dajti je njish


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga WebMaster prej Wed 3 Feb 2010 - 12:03

Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Wed 3 Feb 2010 - 12:21

.....DURRSAKE....
..................................
Ti DURRSAKE shume e omel..
gjithe DURRSAKET keshtu jan..
lum ato qe i kan miq .......
lum ato qe nshpi i kan.
.................................
Se nga koha ...
rron e thena..
goc DURRSAKE..
se bo nona.
.....................
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga WebMaster prej Wed 3 Feb 2010 - 12:23

hahahahaha flm dajto jemi shum te omla ne e vertet
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Sun 7 Feb 2010 - 3:43

Kam një mike në forum
me rrespekt e shkathët shumë
të pa drejtave sú përkulet
dhe shëndritë mbi gjitha lulet
mikja ime më e zgjedhura
shembëlltyrë zonjusha KLEA
avatar
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Sun 7 Feb 2010 - 11:59

avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Vizitor prej Sun 7 Feb 2010 - 13:17

komplimentet e mia per te gjith poetet
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Tue 23 Feb 2010 - 10:58

klea love.
kete forum..
te gjithe e dun.
sdi kush me shum.
.........................
por me shume .
nga te gjithe e do..
eshte lart zoti.
qe e beko..
...............
KLEA po te le ..
nje :5454787:..
ti gjithmone.
do ngelesh miss..
.....................
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi