Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Thu 28 Jan 2010 - 12:56

First topic message reminder :


.....................
Kush se njeh ..
Le ta kuptoj.. .
E ka emrin.....
Anash pa boj..
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga WebMaster prej Tue 23 Feb 2010 - 11:38

hahaha flm misset ka mbaruar lol hahaha
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga qershicka prej Fri 23 Jan 2015 - 10:54

Po ku ini o milet.
Pse e kini lene forumin per ibret
Dola ketej qe t'ju shikoj
Po asnje nuk po takoj
A ka njeri t'me informoj?
avatar
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1550
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 66
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga dajti modh prej Fri 23 Jan 2015 - 18:23

Ti qershika .
Paske hy.
Ktu ku bohet 
Poezi...

Ky forum 
Na eshte shkatrru.
Sepse gocat .
Jane ,martu..

Sna ka mbet .
Asnje beqare.
Sepse gjysma.
Jane bo valltare.

Vec  Anakonda.
Vjen ne te rralle.
Vij dhe une .
E te dy bojm palle.
................
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Anakonda prej Mon 16 Mar 2015 - 3:47

dajti modh shkruajti:    
Bedries Sja Ki Kushtu Nje Poezi
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: POEZI KUSHTUAR ANTARVE TE FORUMIT..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi