Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Erdha dhe une!

Shko poshtë

Erdha dhe une!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 14 Mar 2009 - 5:45

Mire se ju gjeta me shumicen njihemi juhjjjjj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga Lot i derdhur prej Sat 14 Mar 2009 - 6:33

mir se erdhe morena,ku je mi se ke hum krejt
avatar
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga gesti prej Sat 14 Mar 2009 - 6:36

po me mua njihesh
se un nuk te njoh morena
avatar
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga Gerushi prej Sat 14 Mar 2009 - 10:45

Kujdes:Ketu esht bo nji prezantimi i nji antar.duhet me i dhon mik pritjen tuaj

Cdo postim jasht teme do fshihet nga une.flm Geri

avatar
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga Gerushi prej Sat 14 Mar 2009 - 11:05

Mire se na erdhe Morena :hi: klb ktu
avatar
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga rifati prej Sat 14 Mar 2009 - 11:15

mire se erdhe dhe shyqyr qe te shikova morena se me kishe thare syte
avatar
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga xhoel prej Sat 14 Mar 2009 - 11:18

mire se erdhe morena klm ketu
avatar
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga zymer prej Sat 14 Mar 2009 - 12:05

Lumturin nuk ua solla une, ate e gjeta ne forumin KLEA
avatar
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Polic

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga rifati prej Sat 14 Mar 2009 - 12:07

mire se erdhe te forum klea
avatar
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 19:09

rose53 welcome.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi